Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet

Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Untold Absolu marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Untold Absolu został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są Śliwka, bergamotka, imbir i malina; nutami serca są kwiaty, egipski jaśmin i narcyz; nutami bazy są tahitiańska wanilia, benzoes, drzewo kaszmirowe i fasolka tonka.

Śliwka Bergamotka Imbir Malina

Kwiaty Egipski jaśmin Narcyz

Tahitiańska wanilia Benzoes Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Untold Absolu by Elizabeth Arden.

Untold Absolu Recenzje Perfum

Untold Absolu by Elizabeth Arden 1.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Untold Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Untold Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Untold Absolu marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Untold Absolu marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Usher Usher She Juicy Couture Juicy Couture Armand Basi Lovely Blossom Baratti Want a summer cocktail? Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Liz Claiborne Mambo for Woman Geir Ness Laila Renee Snowpeach S.T. Dupont S.T. Dupont Rose Girard Bali Sunrise Enrico Coveri Firenze