Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet

Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Untold Absolu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Untold Absolu marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Untold Absolu został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są Śliwka, bergamotka, imbir i malina; nutami serca są kwiaty, egipski jaśmin i narcyz; nutami bazy są tahitiańska wanilia, benzoes, drzewo kaszmirowe i fasolka tonka.

Śliwka Bergamotka Imbir Malina

Kwiaty Egipski jaśmin Narcyz

Tahitiańska wanilia Benzoes Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Untold Absolu by Elizabeth Arden.

Untold Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Untold Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Untold Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Untold Absolu marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Untold Absolu marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Cacharel Amor Amor Sunshine Tommy Hilfiger True Star Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Laura Mercier Eau Gourmande Violette Anna Sui Night of Fancy Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Lollia Inspire Andy Warhol Marilyn Rose Menard L`Eau de Taoyaka Ella Mikao Yujin Adolfo Dominguez U Love Live