Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Untold Elizabeth Arden dla kobiet

lekko korzenny
Untold Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Untold Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Untold Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Untold marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Untold został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są różowy pieprz, bergamotka, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są egipski jaśmin i gardenia; nutami bazy są paczula, ambra i piżmo.

Różowy pieprz Bergamotka Gruszka Liść czarnej porzeczki

Egipski jaśmin Gardenia

Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Untold by Elizabeth Arden.

Max Mara
Avon Luck for Her
S
Mesmerize Black for Her
Dahlia Divin

Untold Recenzje Perfum

ABSOLUTT
ABSOLUTT

Bardzo udana kompozycja i do katalogowych" Avoniaków "nawet bym ich nie przykładała !Te wszystkie pachnidła są na wskroś syntetyczne ,zlewają się ich składniki w jedną bezkształtna pulpę!!!W Untold jest niedopowiedzenie ,brak świdrującej w nosie(dla mnie nie do zniesienia) brzoskwiniowo -vaniliowo-syntetycznej mgły!Jest za to tutaj dużo bergamotki ,odrobinę gruszeczki...a vanili nie ma za grosz!!!I za to je kocham!!!Lubię w Untold jak paczula i piżmo(takie jasne piżmo)wiją się przy sobie ocieplając zapach, a na koniec pobrzmiewa bergamotka.W trójkę tworzą tajemnicę UNTOLD!Mało znane i traktowane w Polsce po macoszemu pachnidło ,bo u nas większość nosi to czym zasypują nas w tv i gazetach(chodzi o zapachy)A ONE są prawdziwie"nieopowiedziane,niedomówione!

Amelia32
Amelia32

"Untold" to bardzo bezpieczna i przewidywalna kompozycja kwiatowo-owocowo-waniliowa,choć niby wanili nie ma w składzie.Bardzo zbliżona do "S" od Shakiry,"Luck" z Avonu z domieszką nutki jaką można wyczuć w kalsycznej Max Marze.To ta sama grupa słodkich kwiatów,podobajacych się praktycznie wszystkim.Jak dla mnie Untold z racji ceny wypada jednak w tej grupie najsłabiej.Mógłby to być z powodzeniem"poprawny"katalogowy zapach.Choć osobiście uważam,że "Luck"Avonu jest dużo bardziej wdzięczny i za swoją cenę wręcz niesamowicie przyjemny.Untold to też słodki przyjemniaczek.Bardzo ładnie zmieszany jaśmin,bergamotka i drzewno-piżmowe nutki.Uniwersalny na każdą porę roku.Nie przydusza,nie osacza i nie ma ogona.Zapach na co dzień i zupełnie niezobowiązujący.Bardzo dobry wybór na prezent dla każdej grupy wiekowej-jednak pod warunkiem,że nie mamy wygórowanych wymagań względem oryginalności perfum.Są ładne ale niestety nic poza tym.Bardzo bliskoskórne i mają słabą prejekcje.Trwałośc niestety też nie powala-na mojej skórze ok 1h.Potem już nawet nie pamiętam że miałam je na sobie.Flakonik jest uroczy.W sumie nie miałabym nic przeciwko aby mieć je w swojej kolekcji ale tylko gdyby były prezentem.Za tą cenę wolałabym żeby wróciła moja kochana Max Mara.Untold to taki milutki,przytulaczek-myślę że większość mężczyzn polubiła by go na skórze kobiety ;)

P.S.Trwałość jest jednak żenująca-jak mgiełka zapachowa : (

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Untold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Untold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Untold marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Untold marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Nuit Etoilee Emanuel Ungaro Apparition Lolita Lempicka Elle L'aime Thierry Mugler Womanity Al-Rehab Randa Al-Rehab Soft Jessica Simpson Fancy Love Cacharel Eden Miraculum Byc Moze...Pariz Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Agrumes en Fleurs Paco Rabanne Olympea Avon Rare Pearls Avon Far Away Infinity Katy Perry Killer Queen Salvador Dali Dalissime Jil Sander Sun Avon Today Guerlain Shalimar Parfum Initial Salvador Dali Laguna