Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Splendor Elizabeth Arden dla kobiet

Splendor Elizabeth Arden dla kobiet

Splendor Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Splendor Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Splendor marki Elizabeth Arden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Splendor został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Nutami głowy są ananas, wisteria, frezja, piwonia, hiacynt, jabłko, groszek pachnący i bergamotka; nutami serca są magnolia, róża herbaciana, lilia, mak, orchidea, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, nuta ciemnych drzew, piżmo, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Ananas Wisteria Frezja Piwonia Hiacynt Jabłko Groszek pachnący Bergamotka

Magnolia Róża herbaciana Lilia Mak Orchidea Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Nuta ciemnych drzew Piżmo Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Splendor by Elizabeth Arden.

Live in Love
Acqua di Gio

Splendor Recenzje Perfum

marigold
marigold

Zapach retro, bardzo mocno kwiatowy, ale w taki nieładny sposób, zbyt syntetyczny.
Tandetny, typu "u cioci na imieninach". Mocno ardenowski, czyli szału nie ma. Cena adekwatna do zapachu, jak się można było spodziewać.
Trwałość bardzo dobra niestety.

kaktuska01
kaktuska01

W klasycznej i jak dla mnie uroczej butelce w stylu vintage zamknięto typowy konwaliowy zapach. Konwalia została "przybrana" innymi kwiatami i dorzucono trochę delikatnie kwaśnych owoców. Przypomina 5th Avenue, które jednak lubię bardziej. Kwiatowy, klasyczny i niezobowiązujący. Pod koniec trwania stają się delikatnie mydlane. Nie polecam osobom, które nie lubią intensywnych, kwiatowych i dusznych aromatów.

oli
oli

Dla mnie to ciepły wieczór w środku lata w stylu vintage. Nie wiem kto tak pachniał któraś z moich ciotek, pani w przedszkolu? Trochę później już czuję bukiet kwiatów. Całość jest miła i przyjemna dla mojego nosa.

Beata Maria
Beata Maria

Kiedyś mialam i z przyjemnością nosilam.bardzo lubię w tej kompozycji nuty konwalii. jednak nie jest to zapach do ktorego chce wracać. Był, z przyjemnością nosiłam, a teraz czas na inne :-).
polecam jednak na ciepłe dni. Jest lekki i przyjemny.Bez ograniczen wiekowych.

Beatriss
Beatriss

Lubię ten zapach, nigdy mnie nie zawiódł. Kupuję go jak nie stać mnie na droższy. Kompozycja zapachowa jest bardzo "prosta" - wyczuwam tu wszystkie zapachy perfumowej piramidy: górne, dolne i środkowe nuty :)

amanda
amanda

Miałam kiedyś ten zapach i podobał mi się kwietny bukiet intensywnie pachnący zanurzony w wodzie , która jest wyczuwalna, ale zmieniają się gusta , człowiek , świat i już nie mam do niego serca.

Niestety - kompletne rozczarowanie.

Liczyłam na intensywny i odurzający bukiet kwiatów, a dostałam mizerne, delikatne kwiatki utopione w dużej ilości lodowatej wody. Minusem jest też dziwna, kwaśna nuta, która na mnie przypomina pot, brr.

perfumeholic88
perfumeholic88

Splendor kojarzy mi sie z 5th Avenue. Tutaj też wyczuwam przede wszystkim konwalie, ale dochodzi piwonia, której aromat bardzo lubię. Zapach jest delikatny, kwiatowy, zwiewny. Raczej dla kobiet, któe lubia tego typu wonie. Zdecydowanie używałabym go na lato i wiosnę. Miły dla nosa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Splendor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Splendor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Splendor marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Splendor marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Agent Provocateur L'Agent Calvin Klein Eternity Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Rose Oud Yves Saint Laurent Nu Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Tom Ford Jasmin Rouge Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Yves Rocher So Elixir Byredo La Tulipe Etro Dianthus Elizabeth Arden Arden Beauty Givenchy Ange ou Demon Chopard Casmir Laura Biagiotti Roma Givenchy Amarige Miraculum Pani Walewska Noir Yves Rocher Voile d'Ambre