Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Spiced Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet

Spiced Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet

lekko korzenny

Spiced Green Tea marki Elizabeth Arden to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Spiced Green Tea został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są imbir, rabarbar, werbena cytrynowa, anyż i cytryna; nutami serca są jaśmin, herbata i kardamon; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula i kadzidło.

Imbir Rabarbar Werbena cytrynowa Anyż Cytryna

Jaśmin Herbata Kardamon

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spiced Green Tea by Elizabeth Arden.

Spiced Green Tea Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

niestety, w tym zapachu zielona herbata ostala sie wylacznie w nazwie. nie czuc herbaty, ani mrozonej ani cieplej, ani zielonej ani czarnej, ZADNEJ. czuc duszacy orient w stylu Masumi. mocno starszym paniom moglby sie spodobac (bo pachnie jak typowy klasyk sprzed kilkudziesieciu lat - ostro i duszaco)

Spiced Green Tea by Elizabeth Arden 2.00 out of 5 based on 16 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Spiced Green Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Spiced Green Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spiced Green Tea marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spiced Green Tea marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Messe de Minuit L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Oriflame Mirage Serge Lutens El Attarine Oriflame Chiffon Pierre Balmain Balmya de Balmain Annick Goutal Mandragore Pourpre Marc Jacobs Mod Noir Christian Dior Poison Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Diesel Diesel Green Feminine Yves Rocher Hoggar Tom Ford Tobacco Vanille Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Annayake Miyako Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles The Vagabond Prince Enchanted Forest Serge Lutens L'Eau Froide Montale Full Incense Annick Goutal Ninfeo Mio