Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Red Door Revealed marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. Red Door Revealed został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są gruszka, różowa piwonia i zielona orchidea; nutami serca są Żółta magnolia champaca, gardenia tahitańska, Śliwka, kwiat pomarańczy, róża bułgarska i lilia; nutami bazy są drzewo gwajakowe, czarna ambra, piżmo i mech dębowy.

Gruszka Różowa piwonia Zielona orchidea

Żółta magnolia champaca Gardenia tahitańska Śliwka Kwiat pomarańczy Róża bułgarska Lilia

Drzewo gwajakowe Czarna ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Door Revealed by Elizabeth Arden.

Red Door Revealed Recenzje Perfum

Red Door Revealed by Elizabeth Arden 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Red Door Revealed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Red Door Revealed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Door Revealed marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Door Revealed marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Voile de Jasmin L`Occitane en Provence Verveine Bond No 9 Chelsea Flowers Emanuel Ungaro Fleur de Diva Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Calvin Klein Eternity Summer 2010 Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Kesling Miss Be Bop Versace Vanitas