Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Red Door Revealed marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. Red Door Revealed został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są gruszka, różowa piwonia i zielona orchidea; nutami serca są Żółta magnolia champaca, gardenia tahitańska, Śliwka, kwiat pomarańczy, róża bułgarska i lilia; nutami bazy są drzewo gwajakowe, czarna ambra, piżmo i mech dębowy.

Gruszka Różowa piwonia Zielona orchidea

Żółta magnolia champaca Gardenia tahitańska Śliwka Kwiat pomarańczy Róża bułgarska Lilia

Drzewo gwajakowe Czarna ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Door Revealed by Elizabeth Arden.

Red Door Revealed Recenzje Perfum

monika690
monika690

Niech was nie zwiedzie różowy kolor flakonu,nie są to kolejne kwiatuszki z owocami i piżmem. Stylistyka flakonu jak w klasycznych Red Door, lecz bajka zupełnie inna :)
Jest to zapach przede wszystkim kwiatowy z nutą aksamitnej gruszki, lekko drzewny. Kwiaty są mocne, dość słodkie i kremowe, w bazie wyczuwam lekką dymność drewna gwajakowego. Jeśli komuś nie odpowiadają klasyczne Red Door, niech pokusi się o wypróbowanie tego zapachu.
Trwałość i projekcja bardzo zadowalające :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Red Door Revealed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Red Door Revealed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Door Revealed marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Door Revealed marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Yves Rocher Nature Millenaire Torrente L`Or de Torrente Yves Rocher Tendre Jasmin Slava Zaitsev Nikita Cacharel Eden Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Yria The Different Company Sublime Balkiss Ginestet Botrytis Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Bvlgari Jasmin Noir Nina Ricci Nina Lalique Amethyst Lacoste Lacoste Pour Femme Giorgio Armani Acqua di Gioia Estée Lauder Sensuous Berkeley Square White Bergamot Calvin Klein Truth