Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet

Red Door Revealed Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Red Door Revealed marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. Red Door Revealed został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są gruszka, różowa piwonia i zielona orchidea; nutami serca są Żółta magnolia champaca, gardenia tahitańska, Śliwka, kwiat pomarańczy, róża bułgarska i lilia; nutami bazy są drzewo gwajakowe, czarna ambra, piżmo i mech dębowy.

Gruszka Różowa piwonia Zielona orchidea

Żółta magnolia champaca Gardenia tahitańska Śliwka Kwiat pomarańczy Róża bułgarska Lilia

Drzewo gwajakowe Czarna ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Door Revealed by Elizabeth Arden.

Red Door Revealed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Red Door Revealed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Red Door Revealed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Door Revealed marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Door Revealed marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Tous Tous Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Charles Jourdan Votre Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Bruno Acampora Blu Avon Simple Elements Perfect Cotton Caswell Massey Lilac Chantecaille Petalia Simone Cosac Profumi Bianca Florascent Aqua Floralis 1er Mai