Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Provocative woman Elizabeth Arden dla kobiet

Provocative woman Elizabeth Arden dla kobiet

Provocative woman Elizabeth Arden dla kobiet Filmy
Provocative woman Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Provocative woman Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Provocative woman marki Elizabeth Arden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Provocative woman został wydany w 2004 roku. Provocative woman stworzyli Jean-Marc Chaillan i Loc Dong. Nutami głowy są pigwa, malina, imbir, brzoskwinia i lotos; nutami serca są morela, różowa frezja, orchidea i papaja; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, cyprysik japoński, cedr, biała herbata i czerwona ambra.

Pigwa Malina Imbir Brzoskwinia Lotos

Morela Różowa frezja Orchidea Papaja

Ambra Drzewo sandałowe Cyprysik japoński Cedr Biała herbata Czerwona ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Provocative woman by Elizabeth Arden.

Provocative woman Recenzje Perfum

Julka K
Julka K

Czytając już istniejące recenzje odnoszę wrażenie, że używałyśmy innych perfum. Ich nowsza odsłona być może nikogo nie zwali z nóg. Warto jednak poszukać tej starszej wersji. Tamta nie bez kozery nosi nazwę Provocative. Może nie nazwałabym jej aż boską, ale bardzo imponującą na pewno. Bardzo rozgrzewający uczucia i zmysły ultrakobiecy zapach. Pełen mocy zapewne z powodu imbiru, ale nie samotnego - wraz z ambrą i orchideą. Zawiesisty jak miód, bardzo kwiatowy - dzięki wspomnianej już orchidei w parze z lotosem. Czuć w nim ponadto sandalwood i inne piękne pasmo drzewne. Projekcja obejmująca całe pomieszczenie. Trwałość - cały dzień i nieco dłużej - to na ciele, na ubraniach - kilka dni. Cóż jeszcze? Miałam w nim i z nim jakieś niezwykłe poczucie kobiecości i szczęścia. I jeszcze to, że odejmował mi lat... A to nie jest bez znaczenia. W każdym razie nie dla mnie tej obecnej i tamtej sprzed kilku lat. See you again Provocative woman!

Savanoja
Savanoja

Ciekawa ich byłam, bo ta mnogość owoców intrygowała bardzo. Jednak jestem rozczarowana, to nie to czego oczekiwałam. Mają w sobie coś ze słoneczników, jakiś nieokreślony optymizm, ale są jakieś takie wtórne, płaskie, kwaśnawo kwiatowe z sandałowym podbiciem. I to wszystko, gdzie więc ta prowokacja? Ja jej tu nie odnalazłam.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapachem zachwyca się moja Mama, więc koniecznie musiałam sprawdzić co też to jest i mnie osobiście Provocative Woman nie porwał. Początek jest mocny czuję dużo orchidei z brzoskwinią i pigwą, niewiele imbiru,a potem robi się bardziej kremowo i delikatniej. Na mnie dość słabo się rozwija i powiem szczerze, że pachnie na mojej skórze dość nudno i nie wybija się z tłumu. Na codzień jak najbardziej, ale nie na większe okazje.

nestlee
nestlee

Poznałam, zapomniałam. Zaraz po zaaplikowaniu, pomyslalam, ze "lubie to!", moj zapach, mocny, charakterystyczny. Niestety po parunastu minutach zapach zlał się ze skorą, faktycznie taki "fizjologiczny", nijaki, nudny, zadne zapachy nie przechodzą się, nie łączą. Zaletą jest trwalosc, bo po wielu godzinach ciągle czułam go na ręce.

amanda
amanda

Zgadzam się w zupełności , że warto je chociaż poznać

Czuję od razu tę wspaniałą gorycz, ostrość i świeżość imbiru, świeżego imbiru zmieszanego z cierpką pigwą . W zasadzie te dwa składniki najbardziej dominują nad całą resztą na początku , pózniej mamy ocieplenie nad tą cierpko ostrą powłoką w postaci delikatnie przebijającego się lotosu i odrobiny białej herbaty z lepiej wyczuwalnym cyprysem.
Na mnie zapach ładnie się rozwija,staje się świetlisty, delikatny z kremowym dodatkiem a końcówka robi się lekko słodkawa.
Jednakże mówiąc tu o jakiejkolwiek prowokacji to gruba przesada,dla tego delikatnego,spokojnego zapachu.

zorra
zorra

Intrygujące. Tak pomyślałam o nich wąchając po raz pierwszy. Ciekawe, słodkawe w moim typie. Jest w nich to coś prowokującego a mianowicie ta fizjologiczna nuta, która wyłazi z nich po jakimś czasie. Uczucie noszenia na sobie woni potu ukwieconego czmś słodkim skutecznie pochamowała moje zapędy na dalsze używanie sobie Provocative. Skończyło się na 30 ml. Co ciekawe na każdym pachnie inaczej (testowałam na koleżankach). Warto je poznać są takie nieokreslone, zupełnie inne od masy współczesnych zapachów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Provocative woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Provocative woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Provocative woman marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Provocative woman marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Nina Ricci Nina Lolita Lempicka Si Lolita Chanel Coco Eau de Parfum Laura Biagiotti Laura Calvin Klein Contradiction Torrente L`Or de Torrente Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Naomi Campbell Cat Deluxe Lanvin Eclat d’Arpège Thierry Mugler Alien Christian Dior J`adore Bvlgari Jasmin Noir Burberry Burberry Women Kenzo Flower by Kenzo Yves Rocher So Elixir Chanel Coco Mademoiselle Chopard Happy Spirit Bruno Banani Magic Women