Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Provocative Interlude Elizabeth Arden dla kobiet

Provocative Interlude Elizabeth Arden dla kobiet

tropikalny
Provocative Interlude Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Provocative Interlude Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Provocative Interlude marki Elizabeth Arden to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Provocative Interlude został wydany w 2006 roku. Provocative Interlude stworzyli Carlos Benaim i Loc Dong. Nutami głowy są owoce, szampan i gujawa; nutami serca są róża, orchidea i kwiat mango; nutami bazy są piżmo kaszmirowe, mahoń i biała czekolada.

Owoce Szampan Gujawa

Róża Orchidea Kwiat mango

Piżmo kaszmirowe Mahoń Biała czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Provocative Interlude by Elizabeth Arden.

Provocative Interlude Recenzje Perfum

Poisonka
Poisonka

Kupiłam te perfumy w ciemno, sugerując się nutami zapachowymi i opiniami na anglojęzycznej fragrantice. No cóż. Jestem bardzo zawiedziona. Zapach w ogóle nie jest słodki - a już na pewno nie czuję w nim ani białej czekolady ani mango. Ponadto brak mu pazura, mocy. Jest płaski, bardzo bliskoskórny i w ogóle nietrwały. Taki nijaki. Mimo,że nie zapłaciłam wiele, to i tak były to pieniądze wyrzucone w błoto.Jedyna zaleta, to dość ładny flakon w przeciwieństwie do zawartości.

sugarfairy
sugarfairy

To był jeden z najbardziej spontanicznych zakupów - zobaczyłam w nutach białą czekoladę, przejrzałam recenzje na angielskiej wersji fragrantici i po 10 minutach flakonik był już opłacony.
Byłam nastawiona na dużą dawkę kremowej słodyczy. A jak jest faktycznie?
Prawie tak, jak sobie wymarzyłam. Rozpoczyna się po prostu słodko. Trudno było mi z początku zidentyfikować poszczególne nuty. Dopiero po kilku minutach faktycznie mój nos poczuł ukochaną białą czekoladę. Towarzyszy jej odrobina owocowego musu, a i wyczułam nawet szampanową nutę znaną mi już z zapachu La Perli.
Z biegiem czasu zapach robi się coraz cieplejszy, z białej czekolady wybija się głównie puchata wanilia, której przez jakiś czas towarzyszy nieśmiało róża. Ostatnimi nutami, który wygrywa ten zapach na naszej skórze jest chyba właśnie wanilia i piżmo.
Z czystym sercem polecam kochającym słodkie gourmandy. Ten należy do tych słodko-kremowych, ale nie ulepiastych i "syropowych". Otula, ale nie dusi.
Trwałość i projekcja na dobrym poziomie - na mojej skórze ok. 6-8 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Provocative Interlude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Provocative Interlude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Provocative Interlude marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Provocative Interlude marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure The Body Shop Vanilla Perfume Oil Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Payard Pistachio Ganache SoOud Ouris Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Carol`s Daughter Ecstasy Galimard Canaica Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Lush American Cream Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver