Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pretty Limited Edition Elizabeth Arden dla kobiet

Pretty Limited Edition Elizabeth Arden dla kobiet

Pretty Limited Edition marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, piwonia i lilia; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Brzoskwinia

Jaśmin Piwonia Lilia

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Limited Edition by Elizabeth Arden.

Pretty Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Pretty Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Pretty Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Limited Edition marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Limited Edition marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Erbolario Acacia Michael Kors Island Bermuda Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Lollia Imagine Miya Shinma Hana L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Betty Barclay Beautiful Mistral Gardenia Royal M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Caswell Massey Freesia InStyle Sex In The City Lustre Ebba Los Angeles Miss Danielle