Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pretty Eau de Cologne Elizabeth Arden dla kobiet

Miałem: 1

ozonowy
wodny

Pretty Eau de Cologne marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pretty Eau de Cologne został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia, czerwone jabłko i arbuz.

Brzoskwinia Czerwone jabłko Arbuz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Eau de Cologne by Elizabeth Arden.

Pretty Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Eau de Cologne marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Eau de Cologne marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Waterlove Woman Paris Hilton Paris Hilton Ghost Ghost Lancome Tropiques Gres Cabotine Bleu Masaki Matsushima mat; O Boticario Myriad Ayala Moriel Magnolia Petal Victoria`s Secret Secret Crush Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Benetton Benetton Rosso Woman Dorin Roses des Vents Ouest