Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pretty Eau de Cologne Elizabeth Arden dla kobiet

Miałem: 1

ozonowy
wodny

Pretty Eau de Cologne marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pretty Eau de Cologne został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia, czerwone jabłko i arbuz.

Brzoskwinia Czerwone jabłko Arbuz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Eau de Cologne by Elizabeth Arden.

Pretty Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Eau de Cologne marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Eau de Cologne marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Celine Dion Celine Dion Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Byblos Blu Light Fever Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Opus Oils Burlesque: Siren Fiorucci Glittery Oriflame Elvie Summer Magic Britney Spears Circus Fantasy Acorelle Amande de Ble Korloff Paris Korloff Romane Jet 365 Long Weekend