Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pretty Elizabeth Arden dla kobiet

Pretty Elizabeth Arden dla kobiet Filmy
Pretty Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Pretty Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Pretty marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pretty został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są mandarynka, kwiat pomarańczy i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, lilia, piwonia i irys; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Mandarynka Kwiat pomarańczy Brzoskwinia

Jaśmin Lilia Piwonia Irys

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty by Elizabeth Arden.

Celebre

Pretty Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Zaszłam pewnego razu do pewnego odzieżowego sklepu dyskontowego (TK…), bo miałam tam do wydania wygrany bon. Zobaczyłam, że mają też perfumy – pomyślałam, super! No ale co tu wybrać, jak wszystko pozamykane w plastikowych pudełeczkach ochronnych, brak próbek, trza brać na czuja? No to weszłam w Internet i trochę pogrzebałam co by było najlepsze… Za dużego wyboru w sklepie nie było – J.Lo, Paris Hilton, jakieś maleństwo od Jil Sander no i to – Pretty. Pojemność duża (100ml), cena fajna (70plnów), zapach niby z tych, co to się podobają każdemu. No ok, wzięłam. Po zakupach otworzyłam no i… klops. Zapach faktycznie – „z tych, co to się podobają każdemu”. No bo jak coś jest dla każdego, to tak naprawdę jest dla nikogo. Wyczuwam tutaj melon, białe kwiaty i owoce – to to tam nic, bo takie mieszanki akurat lubię. Ale piwonia załatwiła wszystko. Nie mogę zdzierżyć zapachu naturalnych piwonii, a tutaj ona przejmuje całą kompozycję (no, to teraz wiem jak pachnie piwonia w perfumach). Na domiar złego cały zapach jest rozwodniony, rozmyty, tak jakby „za mgłą”. Pod tym oraz wieloma innymi względami przypomina mi Avonowskie „Celebre”.
Nic to – musiałam oddać zapach mamie, bo ja nie mogę go nosić. Piwonia świdruje mój nos do granic wytrzymałości. No ale trzeba patrzeć pozytywnie. Dostałam dzięki temu zapachowi dwie nauczki – by nie kupować perfum sugerując się opisami w Internecie i by dla własnego dobra stronić od zapachów, w których przeważa piwonia :D .

Zakupowe okazje

6.99 USD
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Refill .33 oz Unboxed for Women
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Refill .33 oz Unboxed for Women
7.99 USD
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Refillable Spray .33 oz Unboxed for Women
EDP Mini 0.33oz
9.99 USD
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Touch On .33 oz Mini for Women
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Touch On .33 oz Mini for Women
16.15 USD
Elizabeth Arden Pretty Eau De Parfum for women 1.7 oz
Elizabeth Arden Pretty Eau De Parfum for women 1.7 oz
16.99 USD
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Spray Refill .33 oz Quantity Of Three And Refillable Purser Empty for Women
16.99 USD
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
EDP Mini 1.7oz
23.99 USD
Pretty by Elizabeth Arden Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 3.3 oz eau de Parfum .16 oz Mini for Women
24.99 USD
Elizabeth Arden Pretty Eau De Parfum for women 3.4 oz
Elizabeth Arden Pretty Eau De Parfum for women 3.4 oz
Macys.com
52.00 USD
Elizabeth Arden Pretty Eau de Parfum Spray, 1.7 oz.
Elizabeth Arden Pretty Eau de Parfum Spray, 1.7 oz.
65.00 USD
Macys.com
Eau De Parfum 3.3oz
65.00 USD
Elizabeth Arden Pretty Eau de Parfum Spray, 3.3 oz.
Elizabeth Arden Pretty Eau de Parfum Spray, 3.3 oz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Pretty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Pretty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Campos de Ibiza Agua de Rosas Victoria`s Secret Dream Angels Divine Lise Watier Neiges biehl parfumkunstwerke hb01 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Franck Olivier White Touch Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea JoAnne Bassett Malmaison Revlon Jean Nate Faberlic Charme Lulu Beauty Dame