Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mediterranean Breeze Elizabeth Arden dla kobiet

Mediterranean Breeze Elizabeth Arden dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Mediterranean Breeze marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mediterranean Breeze został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, kwiat migdałowca, różowy grejpfrut i nektarynka.

Drzewo sandałowe Ambra Kwiat migdałowca Różowy grejpfrut Nektarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterranean Breeze by Elizabeth Arden.

C-Thru Pearl Garden

Mediterranean Breeze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Mediterranean Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Mediterranean Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterranean Breeze marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterranean Breeze marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Curve s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Guess Guess By Marciano Guerlain Cherry Blossom Fruity Roccobarocco Silver Jeans Michel Klein Comedie Michel Klein Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Fresh Fig Apricot Lulu Castagnette Just 4 U :-X Cafe Parfums Cafeina Regency Cosmetics Sassique Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light