Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mediterranean Breeze Elizabeth Arden dla kobiet

Mediterranean Breeze Elizabeth Arden dla kobiet

Mediterranean Breeze marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mediterranean Breeze został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, kwiat migdałowca, różowy grejpfrut i nektarynka.

Drzewo sandałowe Ambra Kwiat migdałowca Różowy grejpfrut Nektarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterranean Breeze by Elizabeth Arden.

C-Thru Pearl Garden

Mediterranean Breeze Recenzje Perfum

Mediterranean Breeze by Elizabeth Arden 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Mediterranean Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Mediterranean Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterranean Breeze marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterranean Breeze marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sun Paco Rabanne Ultrared The Body Shop White Musk Blush Oilily Papilon Christina Aguilera Inspire Usher UR for Women Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Fresh Fig Apricot Jeanne Arthes Love Never Dies Revillon Eau de Turbulences LR LR Classics Martinique Rance 1795 Helene