Marki » D E » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

It`s You Elizabeth Arden dla kobiet

It`s You Elizabeth Arden dla kobiet

It`s You marki Elizabeth Arden to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. It`s You został wydany w 1939 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about It`s You by Elizabeth Arden.

It`s You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden It`s You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden It`s You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum It`s You marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu It`s You marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Escada Escada Acte 2 Moschino L`eau Cheap and Chic Bill Blass Amazing The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Opus Oils Burlesque: Kitten Avon Imari Weil Zibeline Amway Quixotic Long Lost Perfume Ecusson Guerlain Vega