Marki » D E » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

It`s You Elizabeth Arden dla kobiet

It`s You Elizabeth Arden dla kobiet

It`s You marki Elizabeth Arden to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. It`s You został wydany w 1938 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about It`s You by Elizabeth Arden.

It`s You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden It`s You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden It`s You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum It`s You marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu It`s You marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Magnifica Yves Saint Laurent Rive Gauche Bill Blass Nude Van Cleef & Arpels First Azzaro Azzaro Now Women Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Cartier So Pretty Eau Fruitee Les Parfums de Rosine Rose d`Amour Lancome Climat Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Long Lost Perfume Ecusson Guerlain Vega