Marki » D E » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

It`s You Elizabeth Arden dla kobiet

It`s You Elizabeth Arden dla kobiet

It`s You marki Elizabeth Arden to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. It`s You został wydany w 1939 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about It`s You by Elizabeth Arden.

It`s You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden It`s You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden It`s You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum It`s You marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu It`s You marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Avon Topaze The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Lancetti Via Condotti Pour Femme Valentino Valentino Eau de Parfum Molyneux Gauloise Evyan White Shoulders Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Eva Longoria Eva Rasasi Catherine Carven Robe d'Un Soir Jaclyn Smith California Coty L'Aimant