Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea Yuzu marki Elizabeth Arden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Green Tea Yuzu został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są yuzu, bergamotka, cytryna, zielona herbata i liść cytryny; nutami serca są yuzu, tymianek, mięta, tunezyjskie neroli, zielona herbata i Łodygi porzeczki; nutami bazy są piżmo, brzoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Yuzu Bergamotka Cytryna Zielona herbata Liść cytryny

Yuzu Tymianek Mięta Tunezyjskie neroli Zielona herbata Łodygi porzeczki

Piżmo Brzoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Yuzu by Elizabeth Arden.

Le Jardin de Monsieur Li

Green Tea Yuzu Recenzje Perfum

Winfryda
Winfryda

Miałam próbkę, nie przekonały mnie. Pachną czymś w rodzaju gorzkiej zielonej herbaty z posmakiem cytrusów i mydlanej konwalii. Trwałość niewielka.
Wielbicielkom zapachów z serii Green Tea Elizabeth Arden mogą się spodobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Yuzu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Yuzu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Yuzu marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Yuzu marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Sun Lady Gaga Fame Avon Extraordinary Britney Spears Fantasy Elizabeth Arden Green Tea Yves Saint Laurent Opium Bourjois Glamour Fantasy Avon Ice Sheers Refreshing Yves Rocher Neonatura Cocoon Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden 5th Avenue Style Estée Lauder Sensuous Noir Marc Jacobs Oh Lola! Iceberg The Iceberg Fragrance Marc Jacobs Dot Avon Always Avon Little Red Dress Aquolina Pink Sugar Priscilla Presley Indian Summer Torrente L`Or de Torrente