Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Yuzu Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea Yuzu marki Elizabeth Arden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Green Tea Yuzu został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są yuzu, bergamotka, cytryna, zielona herbata i liść cytryny; nutami serca są yuzu, tymianek, mięta, tunezyjskie neroli, zielona herbata i Łodygi porzeczki; nutami bazy są piżmo, brzoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Yuzu Bergamotka Cytryna Zielona herbata Liść cytryny

Yuzu Tymianek Mięta Tunezyjskie neroli Zielona herbata Łodygi porzeczki

Piżmo Brzoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Yuzu by Elizabeth Arden.

Le Jardin de Monsieur Li

Green Tea Yuzu Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Uwielbiam zieloną herbatę i pijam ją bardzo często w różnych odsłonach. Znam także pierwotną wersję Green Tea oraz jej lotosową odsłonę, a teraz doszła do tego wersja z yuzu-cytrusem, którego szczerze nie znoszę, unikam jak mogę zarówno w perfumach jak i właśnie w herbacie i gdziekolwiek indziej. Herbata Yuzu jest według mnie unisexem i niby możnaby po nią sięgnąć latem w szale upałów, ale myślę, że jest więcej orzeźwiających zapachów, które się do tego lepiej nadają. Przede wszystkim yuzu jest tu najmocniejsze ( to logiczne), a zaraz po nim jest obecna zielona herbata z cytryną i bergamotą a także kilka liści cytrynowych i mydlane piżmo, którego na szczęście jest niewiele. Jednakże to nie jest mieszanka wysokiej jakości, tak nie pachnie aromatyczny napar z najlepszych składników. Cytrusy jak i sama herbata są miałkie i sztucznawe. To raczej zielona herbata aromatyzowana cytrusami, gdzie naturalnych ekstraktów nie ma zbyt wiele. Tania, marketowa, leżąca na niskiej półce. Oczywiście można ją wypić raz na jakiś czas, ale o walorach smakowych, delektowaniu się nie może być mowy. Green Tea Yuzu jest niby dla wszystkich,a tak naprawdę dla nikogo.

Winfryda
Winfryda

Miałam próbkę, nie przekonały mnie. Pachną czymś w rodzaju gorzkiej zielonej herbaty z posmakiem cytrusów i mydlanej konwalii. Trwałość niewielka.
Wielbicielkom zapachów z serii Green Tea Elizabeth Arden mogą się spodobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Yuzu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Yuzu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Yuzu marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Yuzu marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Sun Lady Gaga Fame Avon Extraordinary Elizabeth Arden Green Tea Yves Rocher Neonatura Cocoon Bourjois Glamour Fantasy Avon Ice Sheers Refreshing Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden 5th Avenue Style Marc Jacobs Oh Lola! Iceberg The Iceberg Fragrance Marc Jacobs Dot Yves Rocher Agrumes en Fleurs Avon Always Aquolina Pink Sugar Avon Little Red Dress Halloween Halloween Priscilla Presley Indian Summer Britney Spears Fantasy Thierry Mugler Innocent