Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Green Tea Tropical Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Tropical Elizabeth Arden dla kobiet

tropikalny
ozonowy

Green Tea Tropical marki Elizabeth Arden to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Green Tea Tropical został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są liczi i passiflora; nutami serca są zielona herbata, herbata i magnolia; nutami bazy są piżmo i owoce tropikalne.

Liczi Passiflora

Zielona herbata Herbata Magnolia

Piżmo Owoce tropikalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Tropical by Elizabeth Arden.

Green Tea Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Tropical marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Tropical marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Jesus Del Pozo Quasar Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Etienne Aigner In Leather Man Biotherm Eau Pure Cacharel Amor Pour Homme Tentation Sage Machado Amber & Carnelian Demeter Fragrance Hello Kitty Teufels Kuche Erdbeermund Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl Demeter Fragrance Badtz-Maru Huitieme Art Parfums Manguier Metisse