Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Green Tea Tropical Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Tropical Elizabeth Arden dla kobiet

tropikalny
ozonowy

Green Tea Tropical marki Elizabeth Arden to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Green Tea Tropical został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są liczi i passiflora; nutami serca są zielona herbata, herbata i magnolia; nutami bazy są piżmo i owoce tropikalne.

Liczi Passiflora

Zielona herbata Herbata Magnolia

Piżmo Owoce tropikalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Tropical by Elizabeth Arden.

Green Tea Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Tropical marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Tropical marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Usher UR for Men B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Morgane le Fay Green Myrurgia Promesa Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Demeter Fragrance Redhead in Bed Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Melody Solinotes Mure