Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Green Tea Summer Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Summer Elizabeth Arden dla kobiet

wodny

Green Tea Summer marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Green Tea Summer został wydany w 2005 roku. Green Tea Summer stworzyli Rodrigo Flores-Roux i Claude Dir. Nutami głowy są czarna porzeczka, bergamotka, tangeryna i cytryna; nutami serca są cyklamen, marakuja, lilia wodna, arbuz i róża; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i biała ambra.

Czarna porzeczka Bergamotka Tangeryna Cytryna

Cyklamen Marakuja Lilia wodna Arbuz Róża

Piżmo mech dębowy Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Summer by Elizabeth Arden.

Green Tea
Fraicheur Vegetale The Vert

Green Tea Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Summer marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Summer marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Orchid Giorgio Armani Sensi Tom Ford Sahara Noir Hermes Un Jardin En Mediterranee Estée Lauder Sensuous Noir Lancome Hypnose Priscilla Presley Indian Summer Halle Berry Halle Chanel Allure eau de parfum Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Iris Silver Mist Ralph Lauren Ralph Hot Tom Ford Noir de Noir Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Clinique Simply Clinique Amouage Amouage Lyric Woman Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Madonna Truth or Dare DSQUARED² She Wood