Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea Nectarine Blossom marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Green Tea Nectarine Blossom został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, bergamotka, owoce egzotyczne i zielona herbata; nutami serca są zielona herbata, nektarynka i kwiat nektarynki; nutą bazy jest piżmo.

Brzoskwinia Bergamotka Owoce egzotyczne Zielona herbata

Zielona herbata Nektarynka Kwiat nektarynki

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Nectarine Blossom by Elizabeth Arden.

Green Tea Nectarine Blossom Recenzje Perfum

Justyna34
Justyna34

Niestety coś nie tak z moim nosem bo nie wyczuwam żadnych z wymienionych nut, a bardzo lubię zapachy owocowe. Ten zapach przypomina mi jakiś tani dezodorant. Niestety nie trafiony zakup, sugerowałam się nutami zapachowymi bez wcześniejszego testowania:-( Z Elizabeth Arden polecam kwiatowy Sunflower lub cytrusowe, zielone green tea:-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Nectarine Blossom marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Nectarine Blossom marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Donna Karan DKNY Red Delicious Aftelier Cognac Tiffany Trueste Laura Mercier Eau Gourmande Violette Les Parfums de Rosine Roseberry Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Novae Plus Ballet Ebba Los Angeles Miss Fabienne Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Faberlic You Nova Dream Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes