Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

ozonowy
Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Nectarine Blossom Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea Nectarine Blossom marki Elizabeth Arden to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Green Tea Nectarine Blossom został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, bergamotka, owoce egzotyczne i zielona herbata; nutami serca są zielona herbata, nektarynka i kwiat nektarynki; nutą bazy jest piżmo.

Brzoskwinia Bergamotka Owoce egzotyczne Zielona herbata

Zielona herbata Nektarynka Kwiat nektarynki

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Nectarine Blossom by Elizabeth Arden.

Green Tea Nectarine Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Nectarine Blossom marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Nectarine Blossom marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Esprit Connect for Her Clinique Clinique Happy In Bloom Mary Kay Velocity Halston Unbound Gap Velvet Bloom No.695 Romea D`Ameor The Princess of Venice Aftelier Fig D.S. & Durga Pomelo Blossom Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or Anna Sui Forbidden Affair Acqua di Stresa Profumo di Stresa