Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden dla kobiet

ozonowy
Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea Honeysuckle marki Elizabeth Arden to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Green Tea Honeysuckle został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, zielona herbata, tangeryna i malinojeżyna; nutami serca są wiciokrzew, jaśmin wielkolistny, ylang-ylang, zielona herbata i tunezyjskie neroli; nutami bazy są brzoskwinia, piżmo, brzoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Cytryna Zielona herbata Tangeryna Malinojeżyna

Wiciokrzew Jaśmin wielkolistny Ylang-ylang Zielona herbata Tunezyjskie neroli

Brzoskwinia Piżmo Brzoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Honeysuckle by Elizabeth Arden.

Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille
Le Jardin de Monsieur Li

Green Tea Honeysuckle Recenzje Perfum

TrulyViciousTaste
TrulyViciousTaste

Jak nie jestem specjalną fanką świeżaków, tak klasyczna GT pasuje mi bardzo na ekstremalne upały, a GT Honeysuckle kradnie moje serce w każdych warunkach. Czuć tu echo Green Tea, ale Honeysuckle, to zapach nalal świeży, lecz mniej ostry, cieplejszy, bardziej kwiatowy, kobiecy, wręcz elegancki. Przypomina mi trochę klimatem Ange Ou Demon Le Secret. Taki niby niezobowiązujący kwiatowo-cytrusowo-herbaciany zapaszek, ale coś w nim jest. Nie jest tak prysznicowo-kąpielowy jak podstawowa wersja. Tamta pasuje do szortów i japonek, a ta do zwiewnej sukienki i sandałków na obcasie. Świetny zapach na wiosnę i lato, taki beztroski, uroczy i wdzięczny, ale dojrzały, nieinfantylny. No i moim zdaniem trwalszy od "zwykłej" GT ;)

themattsky
themattsky

Bardzo fajny i świeży zapach na lato. Idealny dla mało-wymagających jako taki odświeżający psikacz na upały :)

Beatriss
Beatriss

Nieciekawa propozycja. Perfumowa piramida wygląda okazale, ale trudno się doszukać jakiejkolwiek nuty w tym zapachu.
Kompletnie neutralny... Właściwie tego zapachu nie ma...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Honeysuckle marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Honeysuckle marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Clinique Clinique Happy Madonna Truth or Dare Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Giorgio Armani Acqua di Gio Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior Dune Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her Hermes Eau de Pamplemousse Rose Dolce&Gabbana D&G Lancome Miracle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Hermes Le Jardin de Monsieur Li Kenzo Le Monde Est Beau Yves Saint Laurent Belle d`Opium Yves Saint Laurent Cinema Elizabeth Arden Green Tea Eau D`Italie Jardin du Poete