Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden dla kobiet

ozonowy
Green Tea Honeysuckle Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea Honeysuckle marki Elizabeth Arden to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Green Tea Honeysuckle został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, zielona herbata, tangeryna i malinojeżyna; nutami serca są wiciokrzew, jaśmin wielkolistny, ylang-ylang, zielona herbata i tunezyjskie neroli; nutami bazy są brzoskwinia, piżmo, brzoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Cytryna Zielona herbata Tangeryna Malinojeżyna

Wiciokrzew Jaśmin wielkolistny Ylang-ylang Zielona herbata Tunezyjskie neroli

Brzoskwinia Piżmo Brzoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea Honeysuckle by Elizabeth Arden.

Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille
Le Jardin de Monsieur Li

Green Tea Honeysuckle Recenzje Perfum

themattsky
themattsky

Bardzo fajny i świeży zapach na lato. Idealny dla mało-wymagających jako taki odświeżający psikacz na upały :)

Beatriss
Beatriss

Nieciekawa propozycja. Perfumowa piramida wygląda okazale, ale trudno się doszukać jakiejkolwiek nuty w tym zapachu.
Kompletnie neutralny... Właściwie tego zapachu nie ma...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea Honeysuckle marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea Honeysuckle marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Clinique Clinique Happy Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Madonna Truth or Dare Giorgio Armani Acqua di Gio Narciso Rodriguez Narciso Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her Hermes Eau de Pamplemousse Rose Dolce&Gabbana D&G Lancome Miracle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Dune Hermes Le Jardin de Monsieur Li Kenzo Le Monde Est Beau Elizabeth Arden Green Tea Yves Saint Laurent Cinema Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lolita Lempicka Lolita Lempicka L'Eau en Blanc