Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet

Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia Green Tea Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Green Tea marki Elizabeth Arden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Green Tea został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są rabarbar, mięta, skórka pomarańczowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), piżmo, jaśmin, mech dębowy, biała ambra i koper włoski; nutami bazy są kminek, Żywica bursztynowa, piżmo, zielona herbata, jaśmin, goździk (przyprawa), mech dębowy i nasiona selera.

Rabarbar Mięta Skórka pomarańczowa Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Piżmo Jaśmin mech dębowy Biała ambra Koper włoski

Kminek Żywica bursztynowa Piżmo Zielona herbata Jaśmin Goździk (przyprawa) mech dębowy Nasiona selera

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea by Elizabeth Arden.

Fraicheur Vegetale The Vert
Moschino Funny!
Mintea
Green Tea Summer

Green Tea Recenzje Perfum

Kapuma
Kapuma

W życiu bym nie powiedziała, że to aż tak złożony zapach. Jak dla mnie Green Tea jest bardzo czysty, przyjemny, ale to taki "odświeżacz" bez charakteru czy polotu. Co prawda nie są to typowe "mydliny" czy odświeżacz powietrza, ale nie jest to absolutnie zapach uwodzicielski, czy kobiecy. Jest bardzo bezpieczny, przez co nagminnie nadużywany, podobnie jak Light Blue. Cena oraz dostępność tego przyjemniaczka sprawiają, że jest to produkt używany przez masę kobiet, od nastolatek (i im to w miarę pasuje) aż bo matki i, o zgrozo, babcie moherowe.
Mimo to, na lato i po prysznicu Green Tea jest bardzo przyjemną rzeczą.

Beata Maria
Beata Maria

Znakomity na letnie dni. Bez zacięcia na 'niewiadomoco'. Ot, bardzo dobre orzeźwienie lekką miętowo-rabarbarową kompozycją która szybko ewoluuje na Erl Grey i tak zostaje. To mi się właśnie podoba i wracam do tego zapachu ciągle.Polecam.

Piotrek007
Piotrek007

Świetnie odświeżający zielony zapach dla wielbicieli herbaty. Połączenie green tea i cytryny/bergamotki która zazwyczaj dodawana jest do Earl Grey ! Kilka dodatków które można spokojnie wyczuć to rabarbar i mięta. Wspaniały na upalne lato ! Szybko ucieka co jest przerażające i rozczarowujące, nie zmienia to faktu iż z wielką radością umieściłbym go na swojej półce.

natajluska
natajluska

Green Tea poznałam dawno temu. Nie jest to mój ukochany zapach, po prostu go lubię. Zazwyczaj kupuję go w sezonie początkowo wiosennym i zużywam dość szybko, ale z wielką przyjemnością. Nie tęsknie do niego mocno, ale czasem po prostu brakuje mi świeżości, właśnie w odsłonie Green Tea. Nie daje po kieszeni, więc z czystym sumieniem można równie szybko je nabyć, jak i szybko zużyć :) Nie trwają zbyt długo, ale nie zawsze po perfumach oczekuje się gigantycznej projekcji i utrzymywania się na skórze parunastu godzin. Myślę, że będę do nich wracać już zawsze (albo do podobnych zapachów). Właśnie zaczęłam nową flaszkę. Pachnąc sobie zieloną herbatką, czekam na przyjście wiosennych promieni słońca :)

Maverick
Maverick

Zielona Herbatka to moj zapach domowy. Ot taki swiezy, niezobowiazujacy, dobry po prysznicu i dla odswiezenia. Zielona Herbatka sie nie rozwija i dosc szybko znika, wiec pozniej mozna spokojnie zaserwowac sobie cos innego .

agusia12321
agusia12321

Zapach na porę letnią, świeży, płytki, niezobowiązujący, lekki. W tle wyczuwalny lekki zapaszek cytrusów, następnie pierwsze skrzypce gra tylko zielona herbata.
Czy zakupiłabym ponownie? TAK

Argentum
Argentum

Druga "grin ti", z którą mam do czynienia. Pomimo tego, że propozycja Elizabeth Arden bije na głowę propozycję od Yves Rocher, to nie zmienia ona mojego podejścia do tego rodzaju perfum. Będę musiał się szarpnąć na jakąś niszową herbatkę.
Co my tu mamy... Jakie bogactwo, jaki przepych! Gdyby tak łyknąć sobie herbaty doprawionej tymi wszystkimi składnikami, to żołądek dawałby się nam we znaki przez kilka tygodni. Goździki, mech dębowy, koper włoski, ambra, kminek, cuda i cudeńka! Francis zaszalał! Wierzę na słowo, że wszystko, co tu wymienione, w kompozycji jest. Zapewne pod postacią "wielkiej nuty głowy", która ucieka w ciągu 10 sekund, wraz z oparami alkoholu. Zostaje nam tylko zielona, piekielnie mocna herbata, z dużym dodatkiem cytryny. Owa herbata trwa, trwa, trwa i trwa... dwie godziny. W sumie więcej nie musi. To taki zapach rezerwowy. Mamy trzydziestostopniowy upał, cukier się skończył, więc musimy się udać do wścibskiej sąsiadki spod piątki. Trzeba czymś oczarować panią Jadzię, to może i sypnie jaką plotką. Wtedy sięgamy po Green Tea od Elizabeth Arden. Sąsiadka pochwali, udzieli jej się herbaciany klimat, więc z pewnością zaproponuje nam coś do picia, przy okazji dowiemy się, co w bloku piszczy. Wizyta potrwa dwie godzinki, a zapach ulotni się razem z nami.
Projekcja przyzwoita, typowo letnia.

Teresa88
Teresa88

Po lekko cytrusowym początku robi się tak banalnie herbaciano płasko, że szkoda słów. Gdzie podziały się dolne nuty? Poza odrobinką ledwo wyczuwalnego piżma, nie ma tutaj nic.
Wiem, że trudno spodziewać się cudów po firmie już dość dawno podupadłej i za tak niską cenę, ale jednak mogli się choć troszkę postarać, żeby ten zapach nie był aż tak płaski. Chciałam go jakoś porównać z Annayake Pour Elle (biała herbata), ale tego nie da się zrobić, żeby nie sprofanować Annayake :)
Na mnie projekcja niezła, ale trwałość bardzo słaba.

violaa92
violaa92

Świeży, niezobowiązujący zapach na gorące letnie dni. Na wyjście na plaże, nad rzekę czy w góry. Perfumy Green Tea kojarzą mi się z rześką bryzą, z kobietą ubraną w strój kąpielowy z rozwianymi włosami i wielkim wiklinowym kapeluszem na głowie. Perfumy te przyprawiają mnie o uśmiech na twarzy.
Nie jestem fanką świeżych, cytrusowych perfum, ale szukałam czegoś na upalne dni i green tea jest chyba strzałem w dziesiątkę. I co jeszcze warto dodać... perfumy tylko do użytku podczas ciepłych dni. Nie wyobrażam sobie pachnieć nimi w jakąkolwiek inną porę roku niż lato czy koniec wiosny, który jest już dość ciepły.

monika690
monika690

Po prostu nie lubię tego zapachu. Dla mnie jest mdły bez wyrazu, odrobinę cytrynowy i zielono- herbaciany. Trwałość praktycznie zerowa przy koncentracji edp. Wiem, że są miłośniczki tego zapachu i niech im służy jak najdłużej.

ptissot
ptissot

A ja lubię Arden Green Tea choć sam oczywiście nie używam :-) Nie znam innego markowego zapachu o koncentracji EDP w szklanej buteleczce dającego tyle zielonej herbacianej radochy i orzeźwienia w gorące dni za trzydzieści kilka zł butelka 100ml. Więc dla kobiet ze skromniejszym budżetem stosunek jakość/cena jest doskonała.

Hazardzistka
Hazardzistka

Po przeczytaniu zamieszczonych tu recenzji nie byłam jakoś specjalnie entuzjastycznie nastawiona do Green Tea. I moje wrażenia nie zmieniły się po wypróbowaniu tych perfum - jedynym, co mogę wyczuć jest wszechogarniająca nuta zielonej herbaty, jakby żywcem wziętej z napoju Nestea Green Tea. To nie jest coś, czym chcę pachnieć. :)

Tam
Tam

Nie potrafię się przekonać do tego zapachu. Niczym mnie nie wabi, niczym nie urzeka i nawet się nie stara. Sztywny, bez wdzięku, szaro-zielony, bez uśmiechu i nawet gburowaty. Zupełnie aseksowny zapach, zaprojektowany chyba tylko dla uzyskania efektu "odświeżenia" w upalne dni. Na takie jednak okazje znam znacznie ciekawsze propozycje. Ot taki sobie niskobudżetowy niewypał. Polecam, owszem - omijać.

Dodam, że nie znam osoby w mojej rozległej rodzinie, ani wśród znajomych, słowem jeszcze nigdy nie spotkałam w realu człowieka, któremu te perfumy się podobają. Howgh.

malavida
malavida

Ostro-gorzki. Kłujący. Niezrównoważony. Nieprzyjemny. Jak filiżanka gorzkiej, zielonej herbaty na spirytusie wypita na czczo. Powinien to być zapach świeży, lecz taki, moim zdaniem, nie jest. Brakuje mu bowiem lekkości, eteryczności, delikatności będących dla mnie synonimami świeżości. Ot, taki sobie odświeżacz powietrza.

amanda
amanda

Dla mnie ogólnie przyjemny .
Myślę , że na upały będzie najodpowiedniejszy , swoim aromatem da przyjemne wytchnienie w takie męczące dni.
Wyczuwalna mięta z cytrynką i przebijającym na początku rabarbarem z którego lubię kompot bo wtedy wiem , że jest lato tworzy kompozycję może nie porywającą , ale wartą na pewno uwagi .

Nie wyczuwam żeby coś w nim było zrobione na siłę , powtórzę się stwierdzając , że jest nieskomplikowanym zapachem dającąm przyjemną rześkość o jaką nam chodzi podczas nieznośnych gorących dni .
Tak jak każdy szuka wtedy kawałka cienia tak i chcemy również pachnieć czmymś co nam przyniesie ulgę i właśnie Green Tea nam to daje .
Ktoś kiedyś powiedział , że piękno tkwi w prostocie.

Lincoln
Lincoln

Jedne z ulubionych perfum mojej mamy. Zapach stworzony przez ulubionego przeze mnie perfumiarza który tworzy genialne kompozycje, tudzież Green Tea też taką właśnie jest. Prosty, nieskomplikowany, lecz zarazem zachwycający, przysuwający mi osobiście na myśl przyjemny początek wiosny i lata.

perfumeholic88
perfumeholic88

Green Tea to zapach, ktory zna chyba każdy. Bardzo lubię zielona herbate, więc i Green Tea mi sie podoba. Zapach lekki,perfekcyjny na lato-wiosne. Nie rozwija sie jakoś szczególnie, pachnie poprostu orzeźwiajaca zieloną herbatą z nutka cytryny. Bardzo popularny, ale to chyba dobrze o nim świadczy. Zapach nieskomplikowany i bez względu na wiek.

Green Tea by Elizabeth Arden 3.17 out of 5 based on 113 ratings and 17 user reviews

Zakupowe okazje

Elizabeth Arden Green Tea Camellia Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Elizabeth Arden Green Tea Camellia Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Gift Set 3.3oz
23.95 USD
Green Tea Gift Set by Elizabeth Arden Gift Set for Women Includes 3.3 oz Scent Spray 3.3 oz Body Lotion 3.3 oz Bath and Shower Gel
Gift Set 3.3oz
24.91 USD
Green Tea Perfume by Elizabeth Arden - -- Gift Set - 3.3 oz Scent Spray 3.3 oz Body Lotion 3.3 oz Bath and Shower Gel
EDP Mini 3.3oz
25.19 USD
GREEN TEA for WOMEN by Elizabeth Arden SET-EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ BODY LOTION 3.3 OZ SHOWER GEL 3.3 OZ EAU DE PARFUM .12 OZ MINI
Eau De Parfum 3.3oz
26.19 USD
GREEN TEA for WOMEN by Elizabeth Arden SET-EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ HONEY DROPS BODY CREAM 3.3 OZ SHOWER GEL 3.3 OZ ECO-FRIENDLY COSMETIC BAG
Eau De Parfum 2.5oz
Gift Set
42.00
Elizabeth Arden Green Tea Spring Gift Set, 1 ea
Elizabeth Arden Green Tea Spring Gift Set, 1 ea

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Green Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Green Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Elizabeth Arden 5th Avenue Rihanna Reb'l Fleur Yves Saint Laurent Cinema Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Madonna Truth or Dare Lancome Miracle Guerlain Shalimar Chanel Allure Sensuelle Hermes Un Jardin Sur Le Nil Dior Dior Addict Calvin Klein Truth Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Donna Karan DKNY Be Delicious Laura Biagiotti Venezia Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chanel Coco Noir Lalique Amethyst Paco Rabanne Ultraviolet Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur