Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau Fraiche Elizabeth Arden dla kobiet

Eau Fraiche Elizabeth Arden dla kobiet

Eau Fraiche Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Eau Fraiche marki Elizabeth Arden to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau Fraiche został wydany w 1986 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, irys, nuty owocowe, pelargonia pachnąca, paczula, jaśmin, mięta, cedr, narcyz i cytryna.

Przyprawy Irys Nuty owocowe Pelargonia pachnąca Paczula Jaśmin Mięta Cedr Narcyz Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraiche by Elizabeth Arden.

Chanson d'Eau

Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraiche marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraiche marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Frederic Malle En Passant Coty Muguet des Bois Bath and Body Works Blushing Cherry Blossom Menard Eau de M Soar Avon 50's glam Ayala Moriel Fetish Luciano Soprani Solo Soprani Rasasi Feelings Hugh Parsons 99 Regent Street