Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau Fraiche Elizabeth Arden dla kobiet

Eau Fraiche Elizabeth Arden dla kobiet

Eau Fraiche Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

Eau Fraiche marki Elizabeth Arden to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau Fraiche został wydany w 1986 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, irys, nuty owocowe, pelargonia pachnąca, paczula, jaśmin, mięta, cedr, narcyz i cytryna.

Przyprawy Irys Nuty owocowe Pelargonia pachnąca Paczula Jaśmin Mięta Cedr Narcyz Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraiche by Elizabeth Arden.

Chanson d'Eau

Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraiche marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraiche marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Versace Versace Essence Etheral Roberto Verino VV Aqua Women Versace Versus Time For Energy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Victorio & Lucchino Agua de Rocio Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb O Boticario Carpe Diem A Perfume Organic Green Acorelle Baies Sauvages D.S. & Durga Silent Grove Strange Invisible Perfumes Essence of IX