Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

5th Avenue Nights Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Nights Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Nights Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue Nights marki Elizabeth Arden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue Nights został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marypierre Julien. Nutami głowy są frezja, cyklamen, mandarynka, biała róża i bergamotka; nutami serca są cantedeskia, jaśmin, heliotrop, różowa piwonia i konwalia; nutami bazy są biała czekolada, piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Frezja Cyklamen Mandarynka Biała róża Bergamotka

Cantedeskia Jaśmin Heliotrop Różowa piwonia Konwalia

Biała czekolada Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue Nights by Elizabeth Arden.

Fantasy

5th Avenue Nights Recenzje Perfum

Anna Mada
Anna Mada

Bardzo dobrze wyważona kompozycja niekoniecznie moich ulubionych składników. Nie czułam wanilii ani mandarynki (dzięki bogom za to), za to z pierwszego niucha frezji i cyklamenu bardzo ładnie rozwijającą się kwiatowo-drzewną woń, w której ostatecznie i trwale prym wiedzie heliotrop, cantedeskia i jaśmin, okraszoną leciutkim elegancko zrównoważonym piżmem oraz delikatnym różano-drzewnym woalem.

Bardzo trwałe. Pięknie trzymają się skóry, nie męczą, intrygują a zarazem podkreślają elegancję i kobiecość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue Nights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue Nights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue Nights marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue Nights marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Torrente L`Or de Torrente Elizabeth Arden 5th Avenue Style Iceberg The Iceberg Fragrance Givenchy Ange ou Demon Alexander McQueen My Queen Aquolina Black Sugar Christian Dior Dior Addict Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Gucci Gucci Guilty Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Alien Essence Absolue Ted Lapidus Rumba Queen Latifah Queen by Queen Latifah Queen Latifah Queen of Hearts Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Kenzo Kenzo Jungle le Tigre