Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

5th Avenue NYC Premiere Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Premiere Elizabeth Arden dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

5th Avenue NYC Premiere Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue NYC Premiere marki Elizabeth Arden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 5th Avenue NYC Premiere został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarny pieprz i konwalia; nutami serca są jaśmin, dzika orchidea i hiacynt; nutami bazy są fasolka tonka, benzoes, ambra, piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Mandarynka Czarny pieprz Konwalia

Jaśmin Dzika orchidea Hiacynt

Fasolka tonka Benzoes Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue NYC Premiere by Elizabeth Arden.

Dior Addict Eau Fraiche

5th Avenue NYC Premiere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Premiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Premiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue NYC Premiere marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue NYC Premiere marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Balkis Miss Sixty Miss Sixty Vivienne Westwood Anglomania Carolina Herrera CH Lancome Tresor Elixir Yves Rocher Iris Noir Ghost Sweetheart Flirt! Glamourazzi Profumum Roma Volo AZ 686 M. Micallef Royal Rose Aoud Filles des Iles Floral Sensuel Lush Imogen Rose