Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue NYC Limited Editon Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue NYC Limited Editon marki Elizabeth Arden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue NYC Limited Editon został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są czarna porzeczka, jaśmin, piwonia i kwiat śliwy; nutami bazy są ambra, wanilia, fasolka tonka, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Brzoskwinia Jabłko

Czarna porzeczka Jaśmin Piwonia Kwiat śliwy

Ambra Wanilia Fasolka tonka Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue NYC Limited Editon by Elizabeth Arden.

Cashmere Mist
I Love Me Night Fever
Fantasy

5th Avenue NYC Limited Editon Recenzje Perfum

kaktuska01
kaktuska01

Z całym szacunkiem dla podstawowego 5th Avenue, które naprawdę lubię i szanuję , ale ta wariacja to nieporozumienie. Nie ma nic wspólnego z pierwowzorem, ale to jestem w stanie zrozumieć, gdyż wiele flankerów tak ma. Są słodkie, zbyt proste, niczym odbiorcy nie zaskakują. 5th Avenue urzekł mnie wizją kwitnącego ogrodu, takiej "kwiatowej elegancji". Tutaj nie ma żadnych wyobrażeń, niestety. Jest po prostu słodko, w stylu gourmand. Gdzieniegdzie jakiś owoc. I tyle.

5th Avenue NYC Limited Editon by Elizabeth Arden 3.00 out of 5 based on 18 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Limited Editon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Limited Editon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue NYC Limited Editon marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue NYC Limited Editon marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Avon Extraordinary Yves Rocher Voile d'Ambre Avon Far Away Gold Agent Provocateur L'Agent Oriflame Sun Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Samsara Eau de Toilette Calvin Klein Euphoria Givenchy Organza Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Elizabeth Arden 5th Avenue Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher Comme Une Evidence L`Eau Al-Rehab Balkis Miraculum Pani Walewska White Miraculum Byc Moze...Pariz