Marki » D E » kwiatowe « Grupy

5th Avenue Gold Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Gold Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Gold marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue Gold został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i konwalia; nutami serca są irys, jaśmin, róża i gujawa; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Mandarynka Konwalia

Irys Jaśmin Róża Gujawa

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue Gold by Elizabeth Arden.

5th Avenue Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue Gold marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue Gold marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Versace Blonde Liz Claiborne Realities Geoffrey Beene Geoffrey Beene Jardin de France Violette Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Molinard Bois Fleuri Jacques Fath Jacques Fath Irissime Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Shantara Reve Etoile Kendall Hart Charm! All My Children Melvita Floral Water Cornflower