Marki » D E » kwiatowe « Grupy

5th Avenue Gold Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Gold Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Gold marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue Gold został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i konwalia; nutami serca są irys, jaśmin, róża i gujawa; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Mandarynka Konwalia

Irys Jaśmin Róża Gujawa

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue Gold by Elizabeth Arden.

5th Avenue Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue Gold marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue Gold marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Alfred Sung Sung Spa Celine Dion Sensational Prada No6 Tubereuse Abercrombie & Fitch Ezra Lise Watier Ivresse Hollister Malaia La Perla J`Aime Les Fleurs Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Histoires de Parfums Vert Pivoine Avon 5th Avenue