Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

5th Avenue After Five Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue After Five Elizabeth Arden dla kobiet

skórzany
5th Avenue After Five Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue After Five marki Elizabeth Arden to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue After Five został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są wiciokrzew, kolendra, Śliwka i bergamotka; nutami serca są indyjski lotos, jaśmin, szafran i konwalia; nutami bazy są brzoza, drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Wiciokrzew Kolendra Śliwka Bergamotka

Indyjski lotos Jaśmin Szafran Konwalia

Brzoza Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue After Five by Elizabeth Arden.

Provocation for Women
See by Chloe Eau Fraiche

5th Avenue After Five Recenzje Perfum

sailorcia
sailorcia

Kocham promocje w R., 89,99 zł i 125 ml After Five moje:D Zapach kupiony spontanicznie, bez żadnych testów-zupełnie w ciemno, ale za tę cenę stwierdziłam, że spróbuję. Początek mnie załamał, miks konwalii i jaśminu na mojej skórze wyszedł troszkę fizjologicznie, jednak po pięciu minutach konwalia poszła sobie precz i został jaśmin, który w towarzystwie śliwki snuł się na mojej skórze kilka godzin. Gdy te nuty odeszły w niebyt pojawiła się drzewna podstawa-cudowna kremowa brzoza i sandałowiec. Zapach piękny-nazwa idealnie odzwierciedla jego charakter, to nie jest wieczorowo-imprezowy after five, to jest after five domowy, gdy po pracy i domowych obowiązkach zaszywamy się w głębokim fotelu z filiżanką herbatki i ulubioną książką, otulone Elizabeth Arden 5th Avenue After Five.

5th Avenue After Five by Elizabeth Arden 3.00 out of 5 based on 29 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
FragranceX.com
23.27 USD
5th Avenue After Five Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray for Women
30.50 USD
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Eau De Parfum Spray 125ml 4.2oz
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Eau De Parfum Spray 125ml 4.2oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue After Five, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue After Five, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue After Five marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue After Five marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Style Lolita Lempicka Si Lolita Britney Spears Fantasy Christian Dior Dune Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Iceberg The Iceberg Fragrance Avon Extraordinary Naomi Campbell Winter Kiss Burberry Burberry Women Cacharel Noa Laura Biagiotti Roma Givenchy Ange ou Demon Yves Rocher Vanille Noire Chanel Allure Sensuelle Yves Rocher Nature Millenaire Hermes Elixir des Merveilles Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior Hypnotic Poison Oriflame Believe Giorgio Armani Acqua di Gioia