Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

5th Avenue After Five Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue After Five Elizabeth Arden dla kobiet

skórzany
5th Avenue After Five Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue After Five marki Elizabeth Arden to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue After Five został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są wiciokrzew, kolendra, Śliwka i bergamotka; nutami serca są indyjski lotos, jaśmin, szafran i konwalia; nutami bazy są brzoza, drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Wiciokrzew Kolendra Śliwka Bergamotka

Indyjski lotos Jaśmin Szafran Konwalia

Brzoza Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue After Five by Elizabeth Arden.

Provocation for Women
See by Chloe Eau Fraiche

5th Avenue After Five Recenzje Perfum

paulinakarolina
paulinakarolina

dostałam kiedyś "w spadku". dla mnie to zapach drogiego mydła i czystej pościeli, białej, haftowanej. nie potrafiłam go nosić, ale lubiłam w pokoju ;)

gardenia
gardenia

Co, tylko jedna recenzja do tego zapachu? A może i dobrze, przynajmniej jest ekskluzywny i nie nosi go każdy :D
Poznałam 5th Avenue After Five w pięknym okresie mojego życia: zakochana jeżdziłam często do Budapesztu, ach czegóż chcieć więcej...
Na lotnisku w Warszawie, taaak, światowa ze mnie kobita ( ;D), poznałam ten zapach, był kompletną nowością, spodobał mi się od razu, spryskana nim czekałam przed Dworcem Centralnym na swój pociąg. Od razu załapałam komplement od warszawskiego kloszarda, a ci na pewno mają wrażliwy węch!
Zapach uwiódł mnie niespotykaną ciepłą drapiącą kremowością, słodką, kobiecą niezwykle, nie umiałabym tu wyszczególnić nut, tylko, że jest to drewienkowo sandałowy miękki kremowy uwodzący niewinny a jednak pociągający otulacz. Jak satynowa suknia w kolorze beżowo-morelowym, z klasą ale jakże urokliwa.
Patrząc na spis nut czuję śliwkę i brzozę, tzn. drewienka ale właśnie takie łagodne, miękkie, białe. Na pewno też sporo piżma jaśminu i konwalii, ale jest pięknie przykryta powyżej wymienionymi składnikami. Zapach wibruje, gra na skórze, jest bardzo trwały i nośny. Nie mogę uwierzyć, że tak świetna rzecz gdzie zgadza się wszystko: oryginalność kompozycji, trwałość, projekcja i cena ma tak mało wielbicieli albo i przeciwników, bo nie jest to zapach dla każdego, co piszę mu też na plus.
Mam tę buteleczkę już od dawna i mimo, że wielu innych już mnie opuściło, znudziło, przestało mi bić do nich mocniej serce, tak do After Five mam ciągle baaardzo ciepłe uczucia, tak jak i do powodu moich częstych niegdyś wyjazdów do pięknej stolicy Węgier ;)

sailorcia
sailorcia

Kocham promocje w R., 89,99 zł i 125 ml After Five moje:D Zapach kupiony spontanicznie, bez żadnych testów-zupełnie w ciemno, ale za tę cenę stwierdziłam, że spróbuję. Początek mnie załamał, miks konwalii i jaśminu na mojej skórze wyszedł troszkę fizjologicznie, jednak po pięciu minutach konwalia poszła sobie precz i został jaśmin, który w towarzystwie śliwki snuł się na mojej skórze kilka godzin. Gdy te nuty odeszły w niebyt pojawiła się drzewna podstawa-cudowna kremowa brzoza i sandałowiec. Zapach piękny-nazwa idealnie odzwierciedla jego charakter, to nie jest wieczorowo-imprezowy after five, to jest after five domowy, gdy po pracy i domowych obowiązkach zaszywamy się w głębokim fotelu z filiżanką herbatki i ulubioną książką, otulone Elizabeth Arden 5th Avenue After Five.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue After Five, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue After Five, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue After Five marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue After Five marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Style Iceberg The Iceberg Fragrance Lolita Lempicka Si Lolita Laura Biagiotti Roma Priscilla Presley Indian Summer Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Christian Dior Dune Avon Extraordinary Britney Spears Fantasy Chanel Allure Sensuelle Christian Dior Dior Addict Naomi Campbell Winter Kiss Burberry Burberry Women Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Thierry Mugler Angel Yves Rocher Neblina Sarah Jessica Parker Covet Christian Dior Hypnotic Poison Cacharel Noa Lancome Poeme