Marki » D E » kwiatowe « Grupy

5th Avenue Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Elizabeth Arden dla kobiet

5th Avenue Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia 5th Avenue Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia 5th Avenue Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia 5th Avenue Elizabeth Arden dla kobiet Zdjęcia

5th Avenue marki Elizabeth Arden to kwiatowe perfumy dla kobiet. 5th Avenue został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ann Gottlieb. Nutami głowy są magnolia, kwiat lipy, mandarynka, bez, konwalia i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (roślina), tuberoza, fiołek, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są goździk (przyprawa), irys, Żywica bursztynowa, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Magnolia Kwiat lipy Mandarynka Bez Konwalia Bergamotka

Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Tuberoza Fiołek Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Róża bułgarska

Goździk (przyprawa) Irys Żywica bursztynowa Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 5th Avenue by Elizabeth Arden.

5th Avenue Recenzje Perfum

kaktuska01
kaktuska01

Bardzo przyjemny,kwiatowy aromat. Prym wiedzie konwalia z lipowym tłem, a po chwili dochodzi do głosu kwiat bzu. Bez traktuje dość sentymentalnie, doskonale znam ten zapach z dziecinstwa.Z 5th Avenue wyłaniają się przepiękne kwiatowe aromaty połączone w wyrafinowany sposób. Nie traktowała bym ich aż tak poważnie i nie klasyfikowała jako zapach szalenie elegancki, kojarzący się z wieżowcami, kobietą biznesu i tytułową aleją. Widzę te perfumy na jakiejś gustownej, zadbanej kobiecie siedzącej w swoim wielkim ogrodzie przed niewielką rezydencją, która rozkoszuje się upajającym zapachem kwitnących na wiosnę kwiatów i przygląda się jak otoczenie budzi się do życia.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Byłam trochę uprzedzona do tego zapachu, ale testowałam go dawno, a dziś zahaczając o ,,słynną drogerię na literę R", jakoś rzucił mi się w oczy ponownie ten słynny zapach E.Arden. No i tym razem zrobił lepsze wrażenie, zwłaszcza, że nagle poczułam w nim bliźniaczą siostrę Champs Elysees EDT! Ten zapach dziś rozwinął się identycznie jak wspomniany Guerlain. I muszę przyznać, że trwałość też całkiem się spisała. Widziałam, że ogromna flaszka tego zapachu jest w jakiejś kosmicznej promocji, więc w sumie zakup wydaje się opłacalny, ale nie wiem czy zużyłabym aż tyle...
Czuć tę brzoskwinię i kwiaty- głównie konwalię i bez (pewnie przez ten Bez tak mi się kojarzy z CE)

amanda
amanda

Myślę,że to jedne wręcz z klasycznych perfum.
Czas świetności mają już za sobą,ale to zapach uniwersalny nadający się na wiele okazji.
Mają pierwiastek eegancji i to za naprawdę bardzo przystępną cenę.
Głównymi nutami są konwalia,bez i lipa.
To one nadają kompozycji główny tor,mają taką śliczną,delikatną nutkę świeżości.

Beata Maria
Beata Maria

Zapach dobrze znany ale niezmiennie wywołujący zachwyt.Jest tak skomponowany,że ciągle i ciągle wzbudza zainteresowanie.Dosyć boaty sklad jednak dla mnie na plan pierwszy wydobywa się konwalia z bergamotką przyprawione lekko goździkami i wanilią. Słodki ale nie przesłodzony.Zdecydowanie na ciepłe dni.Daje poczucie elegancji i luksusu a ,że przy okazji świetna cena-tym lepiej! Znakomity dla każdej kobiety bez względu na wiek. Flakon bardzo elegancki i to nteż atut.

agusia12321
agusia12321

Bezpieczny, delikatny i powiedziałabym, że wcale nie zimny.
Otula mnie ciepłem swego subtelnego zapachu. Jest optymistyczny, i pasujący na każdą okazję.To nie jest mój faworyt, ponieważ ja nie uwielbiam typowo kwiatowych zapachów, ale nie jest zły. Na mojej skórze jest wyczuwalny przez 10 godzin, na ubraniu ponad dobę.
Jednym słowem klasyka wśród pachnideł.
Nanoszę poprawkę..nie był moim faworytem, ale na chwilę obecną stał się nim.
Polecam.

lavenda
lavenda

Ponadczasowy, klasyczny, elegancki, subtelny i zmysłowy. Ten zapach warto mieć na półce. Przyda się na wiele oazji. Nie jest zimny, subtelnie rozgrzewa się na skórze i w cudownie naturalny sposób z nią się zespala. Flakonik zachwyca prostotą i szlachetnością kształtu. Idealne na prezent.

Tabita
Tabita

Zapach jest zimny dlatego nadaje sie głownie latem. W tedy ładnie ewoluje i czuć je głownie kwiatem lipy ale to w upalne dni. Skóra uwalnia wtedy zapach tej kompozycji najlepiej.Zimą za bardzo wtapia sie w powietrze, jakby się rozmywa.Wracam do nich co jakis czas.Żałuje że sa tak powszechne bo nie lubie wtapiać sie w tłum. I to jest ich wada. Zaleta to uroczy zapach dla kobiety w każdym wieku, świeży ale słodki. Nie jest płaski. Bogata kompozycja składników zamkietego we flakonie lata.Napewno zakupię nie raz.

TheImaginaryGirl
TheImaginaryGirl

5th Avenue osiągnęły już status perfum kultowych. Są powszechnie znane i używane, co pewnie jest spowodowane faktem, iż są one niezwykle uniwersalne. Wiele osób może im zarzucić to, że są zwykłe, nijakie i niczym się nie wyróżniają, ale przecież właśnie to czyni je zapachem „bezpiecznym”. Nadają się na każdą okazję, na każdą porę roku, na dzień i na wieczór. Są kwiatowe, lekkie, nieprzytłaczające, ale trwałe. Ponadczasowe, bo już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Są połączeniem klasy i nowoczesności. No i ten flakon… Prosty, elegancki, o ostrych kształtach, z połyskującymi, złotymi elementami. Dziś zapach marki, która niegdyś kojarzyła się z luksusem, można nabyć za niewielką kwotę, co jest niewątpliwie kolejnym argumentem przemawiającym na jego korzyść.

kitka628
kitka628

Zawsze mam na półce, a używam, jak mam ochotę. Zapach lekki, kwiatowy i bardzo klasyczny.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Pachniec jak Audrey Hepburn...
5th Avneue jest zapachem do ktorego wracam od lat.
Jest to jeden z tych zapachow, ktory przywodzi na mysl kobiete pelna uroku, klasy, wrodzonej gracji i elegancji. Prawdopodobnie stad moje skojarzenie z Audrey Hepburn.
5th Avneue jest takze jednym z tych cudow, ktory kosztuje niewiele, ale daje poczucie wyjatkowosci i luksusu, jest to po prostu zapach ponadczasowy.
Powstal w 1996 roku, ale wciaz jest bestsellerem wsrod zapachow Elizabeth Arden, a to juz o czyms swiadczy.
5ht Avenue jest niezwykle bogatym zapachem, pasujacym do eleganckiej, dojrzalej pani tuz przed czterdziestka ubranej w dopasowana sukienke z kolekcji Couture znanego domu mody, eleganckie szpilki, jedwabny szal, pani noszacej subtelny naszyjnik z perel i odrobine zlota.
Zapach ten jest niesamowicie pelen kwiatowych doznan; kwiaty bzu, gozdzika, rozy, jasminu i irysa wydaja sie byc spojne i harmonijne.
Baza jest wyjatkowo ciepla; drzewo sandalowe w polaczeniu z ambra - osobiscie nie potrafie sobie wyobrazic lepszego polaczenia dla zapachu kwiatowego.
5th Avenue jest zapachem, ktory kazda pani, mieniaca sie byc wielbicielka zapachow czysto kwiatowych, powinna niezwolcznie nabyc jesli jeszcze tego nie uczynila.
Trwalosc i moc zwala z nog - zapach trzyma sie dosc intensywnie bite 8 godzin. Jednakowoz nie dusi i nie dominuje.
Bedzie dopelnieniem kazdej eleganckiej kreacji, czy to do pracy w biurze, czy na wytworne wyjscie do teatru zakonczone kolacja w ekskluzywnym lokalu.
Klasyk nad klasyki.

perfumeholic88
perfumeholic88

Znam ten zapach bardzo dobrze, bo lubi go moja mama i właśnie do niej pasuje. Ja tu wyczuwam tylko i wyłącznie konwalie, no może z dodatkiem bzu przez co zapach jest dla mojego nosa charakterystyczny i łatwo potrafię go rozpoznać w tłumie. Przyjemny, wiosenny, ale sama nie potrafiłam go nosić, nie jest dla mnie.

5th Avenue by Elizabeth Arden 3.23 out of 5 based on 119 ratings and 11 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 1oz
20.78 USD
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Toilette 4.2oz
22.95 USD
5th Avenue Nyc Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Women
23.99 USD
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
25.73 USD
5th Avenue Nyc Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray for Women
5th Avenue Nyc Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray for Women
25.95 USD
5th Avenue Nyc Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
26.92 USD
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 2.5oz
28.75 USD
5th Avenue Gift Set by Elizabeth Arden Gift Set for Women Includes 2.5 oz Eau De Parfum Spray 3.3 oz Body Lotion Tube 3.3 oz Hydrating Cream Cleanser .12 Parfum
31.67 USD
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray for Women
5th Avenue Perfume by Elizabeth Arden, 4.2 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 4.2oz
32.25 USD
5th Avenue Gift Set by Elizabeth Arden Gift Set for Women Includes 4.2 oz Eau De Parfum Spray 3.3 oz Body Lotion
Gift Set 4.2oz
34.84 USD
5th Avenue Gift Set by Elizabeth Arden Gift Set for Women Includes 4.2 oz Eau De Parfum Spray .12 oz Mini 3.3 oz Body Lotion
Eau De Parfum 1oz
35.00 USD
Elizabeth Arden 5th Avenue Eau de Parfum, 1.0 oz.
Elizabeth Arden 5th Avenue Eau de Parfum, 1.0 oz.
Elizabeth Arden
Eau De Parfum
48.00 USD
48.00 USD
Elizabeth Arden 5th Avenue Eau de Parfum, 2.5 oz.
Elizabeth Arden 5th Avenue Eau de Parfum, 2.5 oz.
50.00 USD
Elizabeth Arden 5th Avenue Holiday Set
Elizabeth Arden 5th Avenue Holiday Set
Elizabeth Arden
Eau De Parfum
58.00 USD
58.00 USD
Elizabeth Arden 5th Avenue Eau de Parfum, 4.2 oz.
Elizabeth Arden 5th Avenue Eau de Parfum, 4.2 oz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elizabeth Arden 5th Avenue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elizabeth Arden 5th Avenue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 5th Avenue marki Elizabeth Arden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 5th Avenue marki Elizabeth Arden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Christian Dior Dolce Vita Lancome Miracle Laura Biagiotti Roma Lolita Lempicka Lolita Lempicka Cacharel LouLou Chopard Casmir Elizabeth Arden Green Tea Lolita Lempicka Si Lolita Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Avon Today Guerlain Shalimar Parfum Initial Calvin Klein Truth Guerlain Shalimar Yves Rocher Neonatura Cocoon Naomi Campbell Naomi Campbell Avon Treselle Christian Dior Dune