Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Elixir Absolu Elisire dla kobiet

Elixir Absolu Elisire dla kobiet

Elixir Absolu Elisire dla kobiet Zdjęcia

Elixir Absolu marki Elisire to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Elixir Absolu został wydany w 2015 roku. Elixir Absolu stworzyli Ilias Ermenidis i Franck Salzwedel. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, róża i mandarynka; nutami serca są mimoza, kwiat gardenii tahitańskiej, frezja, magnolia, ylang-ylang, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, ambroksan, wanilia, drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Kalabryjska bergamotka Róża Mandarynka

Mimoza Kwiat gardenii tahitańskiej Frezja Magnolia Ylang-ylang Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Ambroksan Wanilia Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Absolu by Elisire.

Elixir Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elisire Elixir Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elisire Elixir Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Absolu marki Elisire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Absolu marki Elisire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla La Perla Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Pierre Balmain Balmain de Balmain Sisley Sisley Eau de 2 Memo Lalibela Guerlain Guerlain Chant d'Aromes CoSTUME NATIONAL Scent Intense O Boticario Sensuelle Essence Molyneux Quartz pour Femme Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Cacharel Liberte