Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Elixir Absolu Elisire dla kobiet

Elixir Absolu Elisire dla kobiet

Elixir Absolu Elisire dla kobiet Zdjęcia

Elixir Absolu marki Elisire to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Elixir Absolu został wydany w 2015 roku. Elixir Absolu stworzyli Ilias Ermenidis i Franck Salzwedel. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, róża i mandarynka; nutami serca są mimoza, kwiat gardenii tahitańskiej, frezja, magnolia, ylang-ylang, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, ambroksan, wanilia, drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Kalabryjska bergamotka Róża Mandarynka

Mimoza Kwiat gardenii tahitańskiej Frezja Magnolia Ylang-ylang Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Ambroksan Wanilia Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Absolu by Elisire.

Elixir Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elisire Elixir Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elisire Elixir Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Absolu marki Elisire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Absolu marki Elisire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume La Perla J'Aime Versace Gianni Versace Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Marilyn Miglin Mystic Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Bruno Acampora Prima T Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Daisy Fuentes Dianoche Day Le Labo Tubereuse 40 New York La Bouquetiere Delice Infini