Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

Eau Papaguena Elisire dla kobiet i mężczyzn

Eau Papaguena Elisire dla kobiet i mężczyzn

Eau Papaguena Elisire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Papaguena marki Elisire to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau Papaguena został wydany w 2015 roku. Eau Papaguena stworzyli Pierre Negrin i Franck Salzwedel. Nutami głowy są bergamotka, kwiat grejpfruta, kardamon, bazylia, estragon, mięta pieprzowa i nuty zielone; nutami serca są kwiat pomarańczy i ambroksan; nutami bazy są kadzidło, haitańska wetyweria i cyprys.

Bergamotka Kwiat grejpfruta Kardamon Bazylia Estragon Mięta pieprzowa Nuty zielone

Kwiat pomarańczy Ambroksan

Kadzidło Haitańska wetyweria Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Papaguena by Elisire.

Eau Papaguena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elisire Eau Papaguena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elisire Eau Papaguena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Papaguena marki Elisire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Papaguena marki Elisire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Chaumet Chaumet Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Christian Dior Jules L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Avon Pro Sport Tournament Jacques Fath Green Water Aroma M Geisha O-Cha Demeter Fragrance Always Calm Miller et Bertaux L’eau de parfum #3 Green, green and green