Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Le Parfum Elie Saab dla kobiet

miodowy
Le Parfum Elie Saab dla kobiet Filmy
Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia

Le Parfum marki Elie Saab to kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Parfum został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutę głowy stanowi kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są paczula, cedr virginia, róża i biały miód.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Jaśmin

Paczula Cedr Virginia Róża Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Parfum by Elie Saab.

Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette
Le Parfum Eau de Parfum Intense
Just Precious
Tiare delle Indie
Ilha do Mel

Le Parfum Recenzje Perfum

MaggieMargo
MaggieMargo

Zapach kupiony w ciemno na podstawie recenzji . Pierwszy raz zapach kupiony w ten sposób tak bardzo rozczarował mnie. Spodziewałam sie bardzo mocnego uderzenia- killera. Zaraz po aplikacji rzeczywiście tak jest i zapach ostro daje po nosie ale trwa to tylko chwilę. Bardzo szybko zapach sie uspokają a na skórze pozostaje łągodna przyjemna woń, kojarząca się z czystością i proszkiem do prania W początkowej fazie zapach podobny do Classique Intense. Jest kilka wspólnych składników. Zapach jest dla mnie krótkotrwały , o słabej projekcji. Cena wysoka aboslutnie nie adekwatna do zawartości flakonu. 260 zł w perfumerin internetowej wydane niezbyt fortunnie Jak ktoś szuka trwałych , mocnych perfum z ogonem na zimę to nie ten adres

Noel
Noel

Wydaje mi się, że jest to idealny zapach dla panny młodej, kojarzy mi się z dniem ślubu. Jest kobiecy, romantyczny, a przede wszystkim bardzo elegancki.

Pierwsze wrażenie to coś świeżego, lekko cytrusowego, potem pojawia się chmura kwiatów, ale te zapachy brzmią autentycznie, a nie syntetycznie jak to czasami bywa. Zapach nie przytłacza, jest intensywny, ciepły, nie jest agresywny tylko zmysłowy i narkotyczny. Zaciągałam się nim przez długi czas. Białe kwiaty z odrobiną miodu dają niezwykły efekt.

Gdybym miała wybierać dla siebie lub dla kogoś piękny, kwiatowy zapach to sięgnęłabym po te perfumy.

monika690
monika690

Według mojego nosa Le Parfum Elie Saab przypomina So Elixir edp od Yves Rocher. Według mnie kategoria tego zapachu powinna być szyprowo- kwiatowa. A swoją drogą bardzo przyjemny zapach, sporo jaśminnu i kwiatu pomarańczy, paczula w delikatnym wydaniu i wyczuwalny miód, który dodaje słodyczy kompozycji. Jednym słowem polecam miłosnikom raczej kwiatowych kompozycji :)

Angela
Angela

CHARAKTERNA BESTIA

Po pierwszym psiknięciu odpalasz ląt i lecisz przez Sewillę, miasto kwitnących kwiatów pomarańczy. Jest cudownie i upajająco. Po drodze mijasz ogrody a w nich ogromne krzewy jaśminu, który zawraca w głowie i upaja. Czujesz słońce i radość. Twoja zdolność wyodrębniania zapachów zostaje otępiona, lecz gdzieś nieśmiało, smużką ciągnie róża, tłamsi ją jednak złoty nektar, jego wysokość biały miód, który podnosi temperaturę do granic wytrzymałości, snuje się przy skórze i pieści zmysły.
Po kilku godzinach wędrówki wonie zastygają na ciele i delikatnie pulsując oddają swoje piękno.
Zapach wymagający i surowy w odbiorze, nie jakiś tam kompocik, to prawdziwa bomba białych kwiatów. Najpiękniejszy jest po kilkudziesięciu minutach, trochę chropowaty i zakurzony w podbiciu.
Zapach intrygujący i niebanalny, dla silnej i pewnej siebie kobiety.
Uznaję jego piękno, jest unikalne, pomimo dość popularnych nut.
Trwałość zabójcza, projekcja również, radzę uważać przy dozowaniu.
Flakonik piękny i bardzo elegancki.
Ilość zużytych flakonów 4.Teraz musimy od siebie odpocząć.

Sylwia74
Sylwia74

Le Parfum bardzo przypominają mi moje ulubione kiedyś Today Avon. Tak samo upojny kwiat pomarańczy, cedr i róża. Prawie bliźniaczy zapach. Perfumy mocne, esencjonalne, niesamowicie trwałe i ogoniaste. Czuję je do samego wieczora a i podobno znaleźć można mnie po zapachu :) Kwiat pomarańczy gra tutaj pierwsze skrzypce, w połączeniu z jaśminem sprawia, że kompozycja jest dość ciężka, gęsta i ciepła. Piękny odurzający zapach wiosenno-letni, idealny na gorące wieczory. Flakon prosty a z klasą.

Anaita
Anaita

Ciekawa sprawa z tymi perfumami! Zazwyczaj mam problem z zapachami kwiatowymi - lubię czuć je na kimś, ale kiedy sama używam - mam wrażenie, że zmieniają się w coś tak płaskiego i nijakiego, że jak najszybciej chcę wymazać to z pamięci i zmyć z siebie. Z moich doświadczeń wynika też, że kwiat pomarańczy, który uwielbiam w naturze, w perfumach pachnie mi zazwyczaj mydlano (czego z kolei nie lubię i to bardzo). Tu mam wrażenie, że uniknięto tego fatalnego efektu - czuję prawdziwy kwiat pomarańczy!!! Jak wspomniałam mam do niego słabość - kiedy byłam mała, mój tata zmienił przydomową szklarnię w parną, gęstą od egzotycznych owoców dżunglę, w której kwitły drzewka pomarańczowe, granaty a cytryny rosły wielkości bakłażanów. Uwielbiałam się tam zakradać i .... wąchać. Nie ma niczego tak wspaniałego, intensywnego i pobudzającego wyobraźnię jak kwitnąca pomarańcza! Bywa tak intensywna, że boli od niej głowa a jednocześnie uzależnia i sprawia, że chce się wracać po więcej... Rozpisałam się o jednej nucie - wybaczcie - ale tu wystarcza, aby te perfumy mnie totalnie kupiły. Wyczuwam też wprawdzie jaśmin, skąpany w miodzie, gdzieś tam w tle też cedr, ale to kwiat pomarańczy dla mnie tu rządzi. Nawet w tak pochmurny jak dzisiaj dzień - przenosi mnie do amazońskiej dżungli, o której marzyłam w dzieciństwie!

blawatekb
blawatekb

Poznałam te perfumy w trakcie gorączkowych poszukiwań zapachów z miodową nutką. Były dla mnie totalnym zaskoczeniem, odkryciem zeszłego roku! Znalazłam miód, którego tak poszukiwałam i to w otoczeniu świeżych, intensywnie pachnących kwiatów jaśminu. No własnie, dokładnie tak mogę opisać swój odbiór tej kompozycji: kwiaty jaśminu z miodem, przy czym miód jest z gatunku tych delikatnych, słodkich (coś jakby akacjowy lub rzepakowy), natomiast jaśmin duszący, mocny, mokry. To taki obłok unoszący się nad krzewami jaśminu w gorący wieczór po mega ulewie. Coś pięknego! Le Parfum lepiej niż wehikuł czasu od razu przenoszą w sam środek gorącego wieczoru, dającego wytchnienie po upalnym dniu, jest już szaro...upojnie pachnie jaśmin...pięknie śpiewają kosy...i nie chce się jeszcze wracać do domu.

violaa92
violaa92

Elie Saab drapie mnie w nos. Szorstki kwiat pomarańczy z jaśminem zwykle bardzo przeze mnie lubiane męczą mnie i dręczą, świdrują nos tak długo że mam ochotę szybko zmyć ten zapach. Niestety nie jest to takie łatwe, perfumy te są bardzo mocne, trwałość powalająca, a pachną na kilka metrów. Niestety nie uświadczyłam w nich za wiele miodu, ni róży, ni paczuli. Szkoda. Wszystkie nuty zapachowe opowiadały się za tym że powinnam je pokochać całym sercem niestety coś nie wyszło, nie układają się na mnie, nie rozwijają się tak jakbym chciała.

Sincerita
Sincerita

Dziwna sprawa z tym zapachem, prawie stałam się ich posiadaczką. Kilka razy byłam już zdecydowana na zakup, po czym odpuszczałam. I dobrze.
Na początku zapach bardzo mi się podobał, choć nieco drażniła mnie jakaś nuta. Szybko odkryłam, że owa nuta mocno przypomina mi lek Bioparox. Podejrzewam o to miód. Mimo tego nadal wielokrotnie zapach testowałam, poznałam go ok 1,5 roku temu. W niewielkiej ilości potrafił mnie zachwycić, zwłaszcza w późniejszej fazie, mój nos pomijał czasami leczniczą nutę. Coś mnie jednak zawsze powstrzymywało od zakupu. Ostatecznie zapach mnie czasami wręcz drażni, niedawno nawet poszłam go zmyć z nadgarstka krótko po psiknięciu (nowa próbka, nie ta sprzed roku ;). Cieszę się, że jednak nie kupiłam.

pachniewitch
pachniewitch

Nie lubie kwiatowych zapachow , ale ...ten mnie zaskoczyl, ba zaszokowal!

To sa perfumy w "starym stylu" , esencjonalne, MOCNE jak diabli, oszalamiajace i...narkotyczne !!!

Gdy je zaaplikowalam na dlon i wwachiwalam sie , jakby na dwie godziny starcilam przytomnosc :) nie zemdlalam oczywiscie ale ...cos sie ze mna stalo jakby mnie tu nie bylo:)

Malo tego ...odkrylam w nich jakas dojrzalsza , pelniejsza kobiecosc ...to jest nie ba ga tel ne !!

Intrygujace , zabojczo trwale, ciekawe jak reaguja na nie mezczyzni???

Dla mnie to rarytas , extra klasa starej szkoly perfumiarstwa w rodzaju " Roma". Diune czy Organza ...
Narkotyk !!!!

Tsukichan
Tsukichan

Elie Saab Le Parfum dla mnie było wielkim pozytywnym zaskoczeniem- jest to świetnie wyegzekwowana kompozycja z białych kwiatów- lekka, upojna, słodka. Jaśmin i kwiat pomarańczy tworzą bardzo zgrabny duet- trzon zapachu, który pobrzmiewa aż do końca. Zapach świetnie nadaje się na gorące dni i cieplejsze wieczory i umilił mi ostatnio niejeden dzień (i chyba nie tylko mnie- dostałam za niego sporo komplementów). Dowód na to, że nie-nisza też może obecnie oferować naprawdę fajne, dobrze zrobione zapachy poza nurtem kwiatowych słodkości, których nikt nie jest w stanie od siebie odróżnić. Do tego mamy to bardzo dobrą trwałośc i projekcję.

gardenia
gardenia

Elie Saab na spółę z Francisem Kurkdjianem poszli po bandzie i stworzyli bombę. Żaden tam kompocik, żadne tam: ach jakże harmonijnie i subtelnie wyważone składniki, żadna tam huśtaweczka czy nawet karuzela zapachów, nie to kolejka górska, gdzie przyspieszenie przechodzi w sekundę od 0 do 100 km/h!
Zaczyna się od wejścia smoka: porządnej dawki kwiatu pomarańczy! To jest ocean tych kwiatów, one spadają na mnie wprost z drzew pomarańczowych, rozgrzanych jeszcze słońcem Afryki, tarzam się w nich dosłownie, jest niesamowicie, upalnie, gorąco, niby męsko, ale...też kobieco, mocno! I tak, jak to mówił Mistrz saspensu Alfred Hitchcock, film musi zacząć się od morderstwa a potem musi być jeszcze straszniej - do oceanu kwiatów pomarańczy dołącza jaśmin ( może ciut sztuczny, ale to jednak jaśmin) i miód, oczywiście w dawkach nie dla słabych sercem i nosem!
W fazie końcowej wyczuwam też paczulę i różę oraz coś delikatnie drzewno-gryząco-odświeżającego, ale to kwiat pomarańćzy, jaśmin i miód dominują tą kompozycją, dominują? Przejmują komando i tak trwają i trwają i trwają...
Jak dla mnie cudowna kompozycja, coś dla maruderów, że brak dziś kompozycji mocnych, odważnych, trwałych, tu mamy wspaniały egzemplarz, który temu przeczy, może jednak tym samym wzbudzać kontrowersje, a u niektóych nawet torsje ;) U mnie na szczęście nie, ale...radzę dozować ostrożnie i przygotować się na ostrą jazdę bez trzymanki! Powodzenia!

ALZ
ALZ

Te perfumy mogłabym określić jednym słowem - robią WRAŻENIE. Zapach bardzo mocny, głęboki, trwały i z ogonem. Morze jaśminu w miodzie. Dla mnie cudo. Po za tym perfumy dla oszczędnych ponieważ dwa małe psiknięcia i to wystarczy żeby się w nich zanurzyć od stóp do głów. Po prostu SPA dla zmysłów i ciała.

amanda
amanda

Lubię te perfumy owszem , ale chyba bardziej na kimś, bo na mnie choć malutka daweczka jest zbyt przytłączająca i po chwili zaczyna mnie męczyć ten przeogromny jaśmin , próbujący mnie zadusić i wyciągający ku mnie wielkie łapska .
A i kwiat pomarańczy też świętoszkiem nie jest , bierze w tym czynny udział do znakomitej spółki z jaśminem .
Róża z oddali próbuje ratować z opresji , ale niestety biedniutka jest tylko dalekim tłem.
No są piękne!, właścicielka nosząc je pokazuje kto tu rządzi wraz z teamem jaśminowo pomarańczowym , ale ja będę kochać je z daleka niestety.

Izabela
Izabela

Kwiat pomarańczy wraz z jaśminem osłodzone miodem.
Śliczne, bardzo wdzięczne perfumy.
Nie mają ulepności miodu, który jest zestawiony z kwaskowatym kwiatem pomarańczy i podbity jednym z najbardziej kobiecych aromatów, czyli jaśminem, który jest tutaj delikatny, nie ma zwierzęcego oblicza.
Mają w sobie przestrzeń, zaciekawiają.
Nie przechylają się na żadną stronę, nie są ani za bardzo kwiatowe, ani za słodkie.
Po prostu akuratne perfumy.
Na wiosnę i lato, sprawiają, że dzień spędzony w ich towarzystwie nie jest ani nudny ani zły.
Mogą zawrócić w głowie, nie dziwi mnie liczba komplementów, jakie zbierają :)

perfumeholic88
perfumeholic88

Kompozycja, która wyjątkowo przypadła mi do gustu i chętnie widziałabym flakonik na półce:) Dużo jaśminu z moim ukochanym kwiatem pomarańczy i miodem. To wszystko sprawia, że zapach jest dość ciężki, ale absolutnie nie jest mocarzem czy dusicielem. Jest piękny! Na wiosnę czy jesień jak znalazł!

Zakupowe okazje

41.99 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab EDT Spray 1.6 oz for Women
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab EDT Spray 1.6 oz for Women
42.29 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 1 oz Eau De Parfum Intense Spray for Women
Eau De Toilette 1.6oz
43.50 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 1.6 oz Eau De Toilette Spray for Women
43.73 USD
Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum for women 1.7 oz
45.80 USD
Gift Set 1.6oz
46.50 USD
Le Parfum Elie Saab Gift Set by Elie Saab Gift Set for Women Includes 1.6 oz Eau De Toilette Spray .33 oz Mini EDT Spray
StrawberryNET.com
49.49 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 3 oz Eau De Toilette Spray for Women
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 3 oz Eau De Toilette Spray for Women
49.50 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 1.7 oz Eau De Parfum Intense Spray for Women
50.43 USD
Elie Saab Le Parfum Gift Set XVIII. Eau De Toilette 0,7 oz Eau De Toilette 0,7 oz Eau De Toilette 0,7 oz
NORDSTROM.com
55.95 USD
Elie Saab Le Parfum Rose Couture for Women
Elie Saab Le Parfum Rose Couture for Women
56.99 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab EDT Spray 3 oz EDT Spray 0.33 oz Mini for Women
57.99 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab EDT Spray 3 oz for Women
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab EDT Spray 3 oz for Women
59.89 USD
Elie Saab Le Parfum Intense Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Eau De Parfum 0,33 oz
Eau De Parfum 1.6oz
59.99 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab Eau de Parfum Spray 1.6 oz for Women
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab Eau de Parfum Spray 1.6 oz for Women
60.13 USD
Elie Saab Le Parfum Intense Eau De Parfum for women 1.7 oz
Elie Saab Le Parfum Intense Eau De Parfum for women 1.7 oz
61.24 USD
Elie Saab Le Parfum Gift Set II. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 2,5 oz Shower Cream 2,5 oz
61.90 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab Eau de Parfum Spray 3 oz Tester for Women
65.45 USD
Elie Saab Le Parfum Intense Eau De Parfum tester for women 3 oz
Elie Saab Le Parfum Intense Eau De Parfum tester for women 3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elie Saab Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elie Saab Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Parfum marki Elie Saab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Parfum marki Elie Saab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Poison Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Pure Poison Christian Dior Midnight Poison Hermes Jour d'Hermes Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Cartier Le Baiser Du Dragon Guerlain Shalimar Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lacoste Lacoste Pour Femme Agent Provocateur L'Agent Givenchy Amarige Thierry Mugler Alien Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lalique Perles De Lalique Burberry London Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Belle d`Opium