Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Le Parfum Elie Saab dla kobiet

miodowy
Le Parfum Elie Saab dla kobiet Filmy
Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia Le Parfum Elie Saab dla kobiet Zdjęcia

Le Parfum marki Elie Saab to kwiatowe perfumy dla kobiet. Le Parfum został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutę głowy stanowi kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są paczula, cedr virginia, róża i biały miód.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Jaśmin

Paczula Cedr Virginia Róża Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Parfum by Elie Saab.

Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette
Le Parfum Eau de Parfum Intense
Just Precious
Peony Blossom
Rock! by Shakira

Le Parfum Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Le Parfum bardzo przypominają mi moje ulubione kiedyś Today Avon. Tak samo upojny kwiat pomarańczy, cedr i róża. Prawie bliźniaczy zapach. Perfumy mocne, esencjonalne, niesamowicie trwałe i ogoniaste. Czuję je do samego wieczora a i podobno znaleźć można mnie po zapachu :) Kwiat pomarańczy gra tutaj pierwsze skrzypce, w połączeniu z jaśminem sprawia, że kompozycja jest dość ciężka, gęsta i ciepła. Piękny odurzający zapach wiosenno-letni, idealny na gorące wieczory. Flakon prosty a z klasą.

Anaita
Anaita

Ciekawa sprawa z tymi perfumami! Zazwyczaj mam problem z zapachami kwiatowymi - lubię czuć je na kimś, ale kiedy sama używam - mam wrażenie, że zmieniają się w coś tak płaskiego i nijakiego, że jak najszybciej chcę wymazać to z pamięci i zmyć z siebie. Z moich doświadczeń wynika też, że kwiat pomarańczy, który uwielbiam w naturze, w perfumach pachnie mi zazwyczaj mydlano (czego z kolei nie lubię i to bardzo). Tu mam wrażenie, że uniknięto tego fatalnego efektu - czuję prawdziwy kwiat pomarańczy!!! Jak wspomniałam mam do niego słabość - kiedy byłam mała, mój tata zmienił przydomową szklarnię w parną, gęstą od egzotycznych owoców dżunglę, w której kwitły drzewka pomarańczowe, granaty a cytryny rosły wielkości bakłażanów. Uwielbiałam się tam zakradać i .... wąchać. Nie ma niczego tak wspaniałego, intensywnego i pobudzającego wyobraźnię jak kwitnąca pomarańcza! Bywa tak intensywna, że boli od niej głowa a jednocześnie uzależnia i sprawia, że chce się wracać po więcej... Rozpisałam się o jednej nucie - wybaczcie - ale tu wystarcza, aby te perfumy mnie totalnie kupiły. Wyczuwam też wprawdzie jaśmin, skąpany w miodzie, gdzieś tam w tle też cedr, ale to kwiat pomarańczy dla mnie tu rządzi. Nawet w tak pochmurny jak dzisiaj dzień - przenosi mnie do amazońskiej dżungli, o której marzyłam w dzieciństwie!

blawatekb
blawatekb

Poznałam te perfumy w trakcie gorączkowych poszukiwań zapachów z miodową nutką. Były dla mnie totalnym zaskoczeniem, odkryciem zeszłego roku! Znalazłam miód, którego tak poszukiwałam i to w otoczeniu świeżych, intensywnie pachnących kwiatów jaśminu. No własnie, dokładnie tak mogę opisać swój odbiór tej kompozycji: kwiaty jaśminu z miodem, przy czym miód jest z gatunku tych delikatnych, słodkich (coś jakby akacjowy lub rzepakowy), natomiast jaśmin duszący, mocny, mokry. To taki obłok unoszący się nad krzewami jaśminu w gorący wieczór po mega ulewie. Coś pięknego! Le Parfum lepiej niż wehikuł czasu od razu przenoszą w sam środek gorącego wieczoru, dającego wytchnienie po upalnym dniu, jest już szaro...upojnie pachnie jaśmin...pięknie śpiewają kosy...i nie chce się jeszcze wracać do domu.

violaa92
violaa92

Elie Saab drapie mnie w nos. Szorstki kwiat pomarańczy z jaśminem zwykle bardzo przeze mnie lubiane męczą mnie i dręczą, świdrują nos tak długo że mam ochotę szybko zmyć ten zapach. Niestety nie jest to takie łatwe, perfumy te są bardzo mocne, trwałość powalająca, a pachną na kilka metrów. Niestety nie uświadczyłam w nich za wiele miodu, ni róży, ni paczuli. Szkoda. Wszystkie nuty zapachowe opowiadały się za tym że powinnam je pokochać całym sercem niestety coś nie wyszło, nie układają się na mnie, nie rozwijają się tak jakbym chciała.

Sincerita
Sincerita

Dziwna sprawa z tym zapachem, prawie stałam się ich posiadaczką. Kilka razy byłam już zdecydowana na zakup, po czym odpuszczałam. I dobrze.
Na początku zapach bardzo mi się podobał, choć nieco drażniła mnie jakaś nuta. Szybko odkryłam, że owa nuta mocno przypomina mi lek Bioparox. Podejrzewam o to miód. Mimo tego nadal wielokrotnie zapach testowałam, poznałam go ok 1,5 roku temu. W niewielkiej ilości potrafił mnie zachwycić, zwłaszcza w późniejszej fazie, mój nos pomijał czasami leczniczą nutę. Coś mnie jednak zawsze powstrzymywało od zakupu. Ostatecznie zapach mnie czasami wręcz drażni, niedawno nawet poszłam go zmyć z nadgarstka krótko po psiknięciu (nowa próbka, nie ta sprzed roku ;). Cieszę się, że jednak nie kupiłam.

pachniewitch
pachniewitch

Nie lubie kwiatowych zapachow , ale ...ten mnie zaskoczyl, ba zaszokowal!

To sa perfumy w "starym stylu" , esencjonalne, MOCNE jak diabli, oszalamiajace i...narkotyczne !!!

Gdy je zaaplikowalam na dlon i wwachiwalam sie , jakby na dwie godziny starcilam przytomnosc :) nie zemdlalam oczywiscie ale ...cos sie ze mna stalo jakby mnie tu nie bylo:)

Malo tego ...odkrylam w nich jakas dojrzalsza , pelniejsza kobiecosc ...to jest nie ba ga tel ne !!

Intrygujace , zabojczo trwale, ciekawe jak reaguja na nie mezczyzni???

Dla mnie to rarytas , extra klasa starej szkoly perfumiarstwa w rodzaju " Roma". Diune czy Organza ...
Narkotyk !!!!

Tsukichan
Tsukichan

Elie Saab Le Parfum dla mnie było wielkim pozytywnym zaskoczeniem- jest to świetnie wyegzekwowana kompozycja z białych kwiatów- lekka, upojna, słodka. Jaśmin i kwiat pomarańczy tworzą bardzo zgrabny duet- trzon zapachu, który pobrzmiewa aż do końca. Zapach świetnie nadaje się na gorące dni i cieplejsze wieczory i umilił mi ostatnio niejeden dzień (i chyba nie tylko mnie- dostałam za niego sporo komplementów). Dowód na to, że nie-nisza też może obecnie oferować naprawdę fajne, dobrze zrobione zapachy poza nurtem kwiatowych słodkości, których nikt nie jest w stanie od siebie odróżnić. Do tego mamy to bardzo dobrą trwałośc i projekcję.

gardenia
gardenia

Elie Saab na spółę z Francisem Kurkdjianem poszli po bandzie i stworzyli bombę. Żaden tam kompocik, żadne tam: ach jakże harmonijnie i subtelnie wyważone składniki, żadna tam huśtaweczka czy nawet karuzela zapachów, nie to kolejka górska, gdzie przyspieszenie przechodzi w sekundę od 0 do 100 km/h!
Zaczyna się od wejścia smoka: porządnej dawki kwiatu pomarańczy! To jest ocean tych kwiatów, one spadają na mnie wprost z drzew pomarańczowych, rozgrzanych jeszcze słońcem Afryki, tarzam się w nich dosłownie, jest niesamowicie, upalnie, gorąco, niby męsko, ale...też kobieco, mocno! I tak, jak to mówił Mistrz saspensu Alfred Hitchcock, film musi zacząć się od morderstwa a potem musi być jeszcze straszniej - do oceanu kwiatów pomarańczy dołącza jaśmin ( może ciut sztuczny, ale to jednak jaśmin) i miód, oczywiście w dawkach nie dla słabych sercem i nosem!
W fazie końcowej wyczuwam też paczulę i różę oraz coś delikatnie drzewno-gryząco-odświeżającego, ale to kwiat pomarańćzy, jaśmin i miód dominują tą kompozycją, dominują? Przejmują komando i tak trwają i trwają i trwają...
Jak dla mnie cudowna kompozycja, coś dla maruderów, że brak dziś kompozycji mocnych, odważnych, trwałych, tu mamy wspaniały egzemplarz, który temu przeczy, może jednak tym samym wzbudzać kontrowersje, a u niektóych nawet torsje ;) U mnie na szczęście nie, ale...radzę dozować ostrożnie i przygotować się na ostrą jazdę bez trzymanki! Powodzenia!

ALZ
ALZ

Te perfumy mogłabym określić jednym słowem - robią WRAŻENIE. Zapach bardzo mocny, głęboki, trwały i z ogonem. Morze jaśminu w miodzie. Dla mnie cudo. Po za tym perfumy dla oszczędnych ponieważ dwa małe psiknięcia i to wystarczy żeby się w nich zanurzyć od stóp do głów. Po prostu SPA dla zmysłów i ciała.

amanda
amanda

Lubię te perfumy owszem , ale chyba bardziej na kimś, bo na mnie choć malutka daweczka jest zbyt przytłączająca i po chwili zaczyna mnie męczyć ten przeogromny jaśmin , próbujący mnie zadusić i wyciągający ku mnie wielkie łapska .
A i kwiat pomarańczy też świętoszkiem nie jest , bierze w tym czynny udział do znakomitej spółki z jaśminem .
Róża z oddali próbuje ratować z opresji , ale niestety biedniutka jest tylko dalekim tłem.
No są piękne!, właścicielka nosząc je pokazuje kto tu rządzi wraz z teamem jaśminowo pomarańczowym , ale ja będę kochać je z daleka niestety.

Izabela
Izabela

Kwiat pomarańczy wraz z jaśminem osłodzone miodem.
Śliczne, bardzo wdzięczne perfumy.
Nie mają ulepności miodu, który jest zestawiony z kwaskowatym kwiatem pomarańczy i podbity jednym z najbardziej kobiecych aromatów, czyli jaśminem, który jest tutaj delikatny, nie ma zwierzęcego oblicza.
Mają w sobie przestrzeń, zaciekawiają.
Nie przechylają się na żadną stronę, nie są ani za bardzo kwiatowe, ani za słodkie.
Po prostu akuratne perfumy.
Na wiosnę i lato, sprawiają, że dzień spędzony w ich towarzystwie nie jest ani nudny ani zły.
Mogą zawrócić w głowie, nie dziwi mnie liczba komplementów, jakie zbierają :)

perfumeholic88
perfumeholic88

Kompozycja, która wyjątkowo przypadła mi do gustu i chętnie widziałabym flakonik na półce:) Dużo jaśminu z moim ukochanym kwiatem pomarańczy i miodem. To wszystko sprawia, że zapach jest dość ciężki, ale absolutnie nie jest mocarzem czy dusicielem. Jest piękny! Na wiosnę czy jesień jak znalazł!

Le Parfum by Elie Saab 3.70 out of 5 based on 88 ratings and 12 user reviews

Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Eau De Toilette 1.6oz
47.67 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 1.6 oz Eau De Toilette Spray for Women
48.00 USD
Elie Saab Le Parfum eau de parfum for women 3 oz
Elie Saab Le Parfum eau de parfum for women 3 oz
Gift Set 7oz
58.65 USD
Elie Saab Le Parfum Intense Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Eau De Parfum 0,33 oz
59.75 USD
Elie Saab Le Parfum Intense eau de parfum for women 1.7 oz
Elie Saab Le Parfum Intense eau de parfum for women 1.7 oz
61.24 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 3 oz Eau De Toilette Spray for Women
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 3 oz Eau De Toilette Spray for Women
61.50 USD
Le Parfum Elie Saab Perfume by Elie Saab, 1.7 oz Eau De Parfum Intense Spray for Women
61.90 USD
Elie Saab Le Parfum Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Eau De Parfum 0,33 oz
Elie Saab Le Parfum Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Eau De Parfum 0,33 oz
64.95 USD
64.99 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab EDT Spray 3 oz EDT Spray 0.33 oz Mini for Women
65.00 USD
Elie Saab Le Parfum Intense by Elie Saab Eau de Parfum Spray 3 oz Tester for Women
66.95 USD
68.19 USD
Elie Saab Le Parfum Intense eau de parfum tester for women 3 oz
Elie Saab Le Parfum Intense eau de parfum tester for women 3 oz
68.99 USD
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab Eau de Parfum Spray 3 oz Tester for Women
Elie Saab Le Parfum by Elie Saab Eau de Parfum Spray 3 oz Tester for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elie Saab Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elie Saab Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Parfum marki Elie Saab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Parfum marki Elie Saab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Cartier Le Baiser Du Dragon Agent Provocateur L'Agent Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Christian Dior Poison Bottega Veneta Bottega Veneta Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Coco Mademoiselle Lalique Perles De Lalique Yves Saint Laurent Elle Narciso Rodriguez Narciso Lacoste Lacoste Pour Femme Guerlain Shalimar Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Belle d`Opium Christian Dior Miss Dior (new) Thierry Mugler Alien