Marki » D E » « Grupy

Elemis Exotic Eau de Parfum Elemis dla kobiet

Elemis Exotic Eau de Parfum Elemis dla kobiet

żółtych kwiatów

Elemis Exotic Eau de Parfum marki Elemis to perfumy dla kobiet. Elemis Exotic Eau de Parfum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami serca są jaśmin wielkolistny, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są cedr, kadzidło i drzewo sandałowe.

Różowy pieprz Goździk (przyprawa) Cynamon

Jaśmin wielkolistny Ylang-ylang Tuberoza

Cedr Kadzidło Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elemis Exotic Eau de Parfum by Elemis.

Elemis Exotic Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elemis Exotic Eau de Parfum marki Elemis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elemis Exotic Eau de Parfum marki Elemis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Rochas Eau de Rochas Homme Rance 1795 Laetitia Millesime Cartier Santos Eau de Sport Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire DSH Perfumes L`Homme Neotantric Citric Metal Kamasutra Penhaligon`s Opus 1870 Jalaine Amber Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Yves Rocher Peche Jaune