Marki » D E » « Grupy

Elemis Eau de Parfum Elemis dla kobiet

Elemis Eau de Parfum Elemis dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Elemis Eau de Parfum marki Elemis to perfumy dla kobiet. Elemis Eau de Parfum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są elemi, trawa i cytrusy; nutą serca jest nuty morskie; nutą bazy jest wetyweria.

Elemi Trawa Cytrusy

Nuty morskie

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elemis Eau de Parfum by Elemis.

Elemis Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Elemis Elemis Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Elemis Elemis Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elemis Eau de Parfum marki Elemis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elemis Eau de Parfum marki Elemis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vapro International Corvette Red Tova Beverly Hills Tova Demeter Fragrance Holy Water Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Molinard Molinard Homme II Gendarme Gendarme 20 Jalaine Vanilla Demeter Fragrance Almond Rubino Cosmetics Room 726 White Demeter Fragrance Laundromat Yves Rocher Mure Sauvage Cinq Mondes Jardins de Carthage