Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love Affair Eisenberg dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

tytoniowy
Love Affair Eisenberg dla kobiet Zdjęcia

Love Affair marki Eisenberg to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Love Affair został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są białe kwiaty, czarna porzeczka i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, heliotrop i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i tytoń.

Białe kwiaty Czarna porzeczka Czerwona porzeczka

Jaśmin Heliotrop Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Affair by Eisenberg.

Lacoste Pour Femme

Love Affair Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Raczej zaliczyłabym te perfumy do kwiatowych,bowiem pierwsze co poczułam to słodycz kwiatów która z biegiem czasu przechodziła swoje różne natężenie ale cały czas była nutą kwiatową. Nie udało mi się rozróżnić poszczególnych gatunków ale wrażenie przyjemne. Prawdopodobnie nuty bazowe wprowadzają ciepły, uroczy element chociaż tytoniu nie wyczuwam. Początek dosyć słodziakowaty ale im dalej tym lepiej. Perfumy delikatnieją, szlachetnieją i stają ię coraz bardziej eleganckie.W zasadzie nadają się na spotkania zarówno intymne jak i ogólno- towarzyskie :-). Flakon ciężki, kwadratowy.

Love Affair by Eisenberg 3.57 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eisenberg Love Affair, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eisenberg Love Affair, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Affair marki Eisenberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Affair marki Eisenberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
ScentStory 24 Gold Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Hermes Hermessence Ambre Narguile Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Serge Lutens Ambre Sultan Sisley Soir de Lune Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Caron Nocturnes de Caron Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Caron Aimez - Moi Rochas Madame Rochas Serge Lutens Bois et Fruits Nu Be Helium [2He] Rochas Byzance M. Micallef Mon Parfum Cristal Clinique Simply Clinique Lorenzo Villoresi Teint de Neige Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree La Prairie Midnight Rain