Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love Affair Eisenberg dla kobiet

Love Affair Eisenberg dla kobiet

Love Affair Eisenberg dla kobiet Zdjęcia

Love Affair marki Eisenberg to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Love Affair został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są białe kwiaty, czarna porzeczka i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, heliotrop i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i tytoń.

Białe kwiaty Czarna porzeczka Czerwona porzeczka

Jaśmin Heliotrop Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Affair by Eisenberg.

Love Affair Recenzje Perfum

Love Affair by Eisenberg 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eisenberg Love Affair, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eisenberg Love Affair, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Affair marki Eisenberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Affair marki Eisenberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Ralph Lauren Romance Be Mine Sweet Years Just Me Ramon Molvizar Sol (Sun) Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Parfums DelRae Mythique Smell Bent Sunshine Parfums de Coeur Skin Musk Faberge Woodhue InStyle Sex in The City Seduce Byblos Cielo