Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

J'ose Eisenberg dla mężczyzn

J'ose Eisenberg dla mężczyzn

kawowy

J'ose marki Eisenberg to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, cytryna amalfi i mięta; nutami serca są lawenda, kawa i jaśmin; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia, drzewo sandałowe i ambra.

Dzięgiel Cytryna Amalfi Mięta

Lawenda Kawa Jaśmin

Piżmo Paczula Cedr Virginia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'ose by Eisenberg.

New Haarlem
Rochas Man
J'ose
Black Extreme

J'ose Recenzje Perfum

Piodr
Piodr

Toż to wypisz wymaluj Rochas Man, a przynajmniej jego odwzorowana kopia. Może i różni się jakimiś szczegółami, ale ja miałbym duży problem z odróżnieniem "który to który", choć z Rochas'em znam się już długo. Pozostaje mi więc jedynie odesłać do wątku pierwowzoru, po więcej opinii i szczegółów, bo wydaje mi się że w tym przypadku różnicą jest inny flakon i większa cena (co najmniej 4 razy większa).

Bardzo brzydko Panie Eisenberg! Bardzo !

P.S. powyższa opinia dotyczy wersji w czarnym flakonie, z panią z cygarem w ustach na kartoniku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eisenberg J'ose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eisenberg J'ose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'ose marki Eisenberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'ose marki Eisenberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle L`Occitane en Provence Eau des Baux Serge Lutens Fille en Aiguilles Thierry Mugler A*Men Thierry Mugler A*Men Pure Havane Tom Ford Black Orchid Jean Paul Gaultier Le Male Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Givenchy Pi Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Boucheron Jaipur Homme Serge Lutens Santal Majuscule Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Burberry London for Men Bentley Bentley for Men Intense Michael Jordan Legend Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Christian Lacroix Tumulte pour Homme