Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Back To Paris Eisenberg dla kobiet

Back To Paris Eisenberg dla kobiet

Back To Paris Eisenberg dla kobiet Zdjęcia

Back To Paris marki Eisenberg to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Back To Paris został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, róża i lawenda; nutami serca są jaśmin, frezja, fiołek, heliotrop i nuty słodkie; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Róża Lawenda

Jaśmin Frezja Fiołek Heliotrop Nuty słodkie

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Back To Paris by Eisenberg.

Avon Sensuelle

Back To Paris Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Zdecydowanie trafnie zakwalifikowany zapach: jest kwiatowo-drzewny a dzięki temu niezwykle oryginalny. Od otwarcia na plan pierwszy wskakują wszelkie kwiaty , chociaż większą dynamikę wyczuwam w jaśminie, lawendzie i róży.Baza stosunkowo szybko się uaktywnia nadając kwiatowo-słodkim nutom charakter a to dzieki paczuli, wanilii oraz uaktywnieniu drzewa sandałowego. Całość staje się lekko wędzona, kadzidlano-słodkawa, intrygujaca jak wąskie paryskie uliczki.Ciekawy i wart grzechu:-).Opisuję wersję obecnie dostępną w kwadratowym, cieżkim flakonie.Nie wiem jaka jest-czy była- ta z zamieszczonego powyżej obrazka.

viola d
viola d

Trwały, przepiękny zapach, używam z powodzeniem od kilku miesięcy i po zakończeniu flakonika na pewno siegnę po następny. Po aplikacji czuję silny zapach bukietu kaiatowego, ale po upływie 2-3 kwadransów na pierszy plan wysuwa się bergamotka,paczula, wanilia i drzewo sandałowe, co bardzo mi odpowiada.

Back To Paris by Eisenberg 3.14 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eisenberg Back To Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eisenberg Back To Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Back To Paris marki Eisenberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Back To Paris marki Eisenberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Cacharel Eden Hermes Hermessence Ambre Narguile Agent Provocateur Agent Provocateur Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Cartier Le Baiser Du Dragon Donna Karan Black Cashmere Odin Odin 07 - Tanoke La Perla Dark Extacy Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Avon Avon Sensuelle Penhaligon`s Elixir Avon Christian Lacroix Absynthe Queen Latifah Queen by Queen Latifah Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Serge Lutens Serge Noire Eisenberg J'ose Sisley Eau du Soir