Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn

Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn

skórzany
winny
Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia

Sacre Coeur marki Egofacto to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sacre Coeur został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są nuty owocowe, cytryna i czerwone wino; nutami serca są skóra i tytoń; nutami bazy są imbir i paczula.

Nuty owocowe Cytryna Czerwone wino

Skóra Tytoń

Imbir Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sacre Coeur by Egofacto.

Sacre Coeur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Egofacto Sacre Coeur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Egofacto Sacre Coeur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sacre Coeur marki Egofacto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sacre Coeur marki Egofacto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Salvador Dali Black Sun Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Michael Jordan Jordan Jacques Fath Yang Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Coach Coach for Men Ayala Moriel Bon Zai Caswell Massey Greenbriar Tallulah Jane Yiska Oriflame Midsummer Man Fragonard Beau Gosse