Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn

Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn

skórzany
tytoniowy
Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Sacre Coeur Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia

Sacre Coeur marki Egofacto to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sacre Coeur został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są nuty owocowe, cytryna i czerwone wino; nutami serca są skóra i tytoń; nutami bazy są imbir i paczula.

Nuty owocowe Cytryna Czerwone wino

Skóra Tytoń

Imbir Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sacre Coeur by Egofacto.

Sacre Coeur Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Bazylika Sacre Coeur, choć bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli Paryża, to w tej wielkiej historii sztuki raczej nie zagości. Z Sacre Coeur od Egofacto jest jeszcze gorzej, bo ani w historii (perfumiarstwa) nie zagości, ani nie stanie się produktem ikonicznym dla swojej marki. I w odróżnieniu od tytułowej bazyliki, podziwiać nie da się ani z bliska, ani z daleka. Projekcja jest praktycznie zerowa, a bliższe zapoznanie się tymi perfumami rozwiewa wszelkie oczekiwania co do potencjalnie ciekawego składu w postaci nut czerwonego wina, paczuli, tytoniu i imbiru...

Jedyne, co wyczuwam, to duża ilość cytryny i cytrusów z imbirem, płynnie i szybko przechodząca w wyzbytą charakteru skórę, z bardzo rachityczną i nieprzyjemną jak dla mnie szczyptą tytoniu, który bardziej przypomina odległe echa papierosowego dymu, niż bogactwo roślin z nikaraguańskich, kubańskich i amerykańskich plantacji. Wina dowąchuję się, owszem, ale ze sporym udziałem wyobraźni, a paczuli w ogóle. Reasumując - jak na mój nos, to szkoda czasu i skóry na testy, choć naturalnie zawsze jest szansa, że na kimś innym ułoży się ciekawiej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Egofacto Sacre Coeur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Egofacto Sacre Coeur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sacre Coeur marki Egofacto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sacre Coeur marki Egofacto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Avon Christian Lacroix Noir Avon U by Ungaro for Him Byblos Byblos Man Odori Gli Odori Victorinox Swiss Army Swiss Army Azzaro Pure Vetiver Kanøn Kanon for Men S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Arno Sorel Black Line Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme CnR Create Virgo for Men