Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Prends Garde a Toi Egofacto dla kobiet

Prends Garde a Toi Egofacto dla kobiet

Miałem: 1

ziołowy
Prends Garde a Toi Egofacto dla kobiet Zdjęcia Prends Garde a Toi Egofacto dla kobiet Zdjęcia Prends Garde a Toi Egofacto dla kobiet Zdjęcia

Prends Garde a Toi marki Egofacto to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Prends Garde a Toi został wydany w 2009 roku. Prends Garde a Toi stworzyli Jean Guichard, Aurelien Guichard i Pierre Aulas. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, jaśmin, konwalia, lilia, hiacynt, pokrzywa, nuty drzewne i piasek.

Nuty zielone Jaśmin Konwalia Lilia Hiacynt Pokrzywa Nuty drzewne Piasek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prends Garde a Toi by Egofacto.

Prends Garde a Toi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Egofacto Prends Garde a Toi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Egofacto Prends Garde a Toi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prends Garde a Toi marki Egofacto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prends Garde a Toi marki Egofacto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Carolina Herrera AquaFlore L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Yves Rocher Naturelle Roger & Gallet Eau de The Vert Hanae Mori Haute Couture Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Floris Lily of the Valley L`Erbolario Neroli Rasasi Feelings Parfums 06130 Lierre Rose St. John White Camellia