Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Poopoo Pidoo Egofacto dla kobiet

Poopoo Pidoo Egofacto dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Poopoo Pidoo Egofacto dla kobiet Zdjęcia Poopoo Pidoo Egofacto dla kobiet Zdjęcia Poopoo Pidoo Egofacto dla kobiet Zdjęcia

Poopoo Pidoo marki Egofacto to kwiatowe perfumy dla kobiet. Poopoo Pidoo został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są cytrusy i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą serca jest ryż; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Cytrusy Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Ryż

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poopoo Pidoo by Egofacto.

Poopoo Pidoo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Egofacto Poopoo Pidoo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Egofacto Poopoo Pidoo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poopoo Pidoo marki Egofacto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poopoo Pidoo marki Egofacto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Flirt! Flowerific Oriflame Miss O Club Prive Oscar de la Renta Oscar Summer Elizabeth Taylor Gardenia The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil The Different Company Osmanthus Juicy Couture Eau de Couture Coty Ex`cla-ma`tion Naomi Campbell Naomi Campbell Byredo La Tulipe Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Yves Rocher Vie Privée