Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Piege a Filles Egofacto dla mężczyzn

Piege a Filles Egofacto dla mężczyzn

migdałowy
orzechowy
Piege a Filles Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Piege a Filles Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Piege a Filles Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia

Piege a Filles marki Egofacto to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Piege a Filles został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są cytrusy i kminek; nutą serca jest migdał; nutami bazy są heliotrop i nuty drzewne.

Cytrusy Kminek

Migdał

Heliotrop Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piege a Filles by Egofacto.

Piege a Filles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Egofacto Piege a Filles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Egofacto Piege a Filles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piege a Filles marki Egofacto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piege a Filles marki Egofacto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Montblanc Presence Michael Kors Chic Penhaligon`s Malabah Ramon Molvizar Black Goldskin Kylie Minogue Inverse Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir DSH Perfumes Poivre Sage Machado Amber Smell Bent Desperado Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead Demeter Fragrance Holy Smoke Rose en Bos Dark Heart