Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Jamais le Dimanche Egofacto dla mężczyzn

Jamais le Dimanche Egofacto dla mężczyzn

morski
dymny
Jamais le Dimanche Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Jamais le Dimanche Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia Jamais le Dimanche Egofacto dla mężczyzn Zdjęcia

Jamais le Dimanche marki Egofacto to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jamais le Dimanche został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są nuty zielone i nuty morskie; nutą serca jest konopie indyjskie; nutą bazy jest kadzidło.

Nuty zielone Nuty morskie

Konopie indyjskie

Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jamais le Dimanche by Egofacto.

Jamais le Dimanche Recenzje Perfum

JayKay
JayKay

Coś dla miłośników Cartier Declaration i YSL Rive Gauche - czyli w skrócie kolejny wyciąg z badyla. Wszystkie trzy mają tę samą męczącą zieloną nutę, od której po 1h boli mnie głowa. W Declaration za "badyla" winę zrzuciłem na kardamon z kminkiem. Bardzo się zdziwiłem gdy nie znalazłem tego w spisie nut YRG i obwiniłem geranium z paczulą. Podejrzewam jednak, że mają wspólnego dostawcę badyli, a że w spisie nut źle by wyglądał badyl więc dorobiono teorię. Tutaj badyl jest dodatkowo podany na słodko w wodzie z wodorostami. W sercu jest już sam słodki badylasty badyl. W bazie natomiast można się uprzeć na wyczucie kadzidła ale jest to kadzidło wodne (jakkolwiek paradoksalnie by to nie brzmiało). Do tego cena 370zł/50ml??? Bez żartów...
Na szczęście projekcja jest dość słaba a trwałość w okolicach tylko 6h co uznaję za zalety.
Dla mnie nie do przejścia, ocenię identycznie jak przywołane przeze mnie CD i YRG na 3,5/10

PS. Słowo badyl użyte w tekście proporcjonalnie do jego zawartości w tym "dziele".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Egofacto Jamais le Dimanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Egofacto Jamais le Dimanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jamais le Dimanche marki Egofacto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jamais le Dimanche marki Egofacto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Kapsule Light Etienne Aigner Evolution Le Jardin Retrouve Citron Poivre O Boticario Carpe Diem O Boticario Connexion Demeter Fragrance Espresso Rasasi Blue For Men N10Z Intense Masculinity by Intense Arno Sorel Aromatic Sinfonia di Note Poudre d'Epices Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Nejma Puro