Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Mandate Eden Classic dla mężczyzn

Mandate Eden Classic dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Mandate marki Eden Classic to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Mandate został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, bergamotka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są geranium, goździk (przyprawa), cynamon i sosna; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Lawenda Rozmaryn Bergamotka Szałwia muszkatołowa

Geranium Goździk (przyprawa) Cynamon Sosna

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mandate by Eden Classic.

Mandate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eden Classic Mandate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eden Classic Mandate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mandate marki Eden Classic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mandate marki Eden Classic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Mexx Mexx Man Alfred Sung Sung Homme Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Lancetti Etre Homme Versace Versace Pour Homme Etienne Aigner Aigner pour Homme La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Kenzo Time for Peace Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Alfred Dunhill Dunhill Edition Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux