Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rose EcoParfum dla kobiet

Rose EcoParfum dla kobiet

Rose marki EcoParfum to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rose został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalia Svetlaya. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, irys, ylang-ylang, neroli, migdał, labdanum, wanilia, fasolka tonka, balsam tolu, paczula i piżmo.

Róża Jaśmin Irys Ylang-ylang Neroli Migdał Labdanum Wanilia Fasolka tonka Balsam Tolu Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose by EcoParfum.

Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum EcoParfum Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu EcoParfum Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose marki EcoParfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose marki EcoParfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Yves Saint Laurent Cinema Festival Marina Picasso Chapeau Bleu Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Alyssa Ashley Fizzy Yosh Ginger Ciao 2.27 JoAnne Bassett Contessa D.S. & Durga My Indian Childhood Carven Variations Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Dorin Un Air d’Arabie Oud Lulu Beauty Marlena