Marki » D E » skórzane « Grupy

Leather EcoParfum dla kobiet i mężczyzn

Leather EcoParfum dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Leather marki EcoParfum to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Leather został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalia Svetlaya. Perfumy zawierają takie składniki, jak laurowiec indyjski, kardamon, rozmaryn, goździk (roślina), mirt, cedr, brzoza, kawa i wanilia.

Laurowiec indyjski Kardamon Rozmaryn Goździk (roślina) Mirt Cedr Brzoza Kawa Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Leather by EcoParfum.

Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum EcoParfum Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu EcoParfum Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Leather marki EcoParfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Leather marki EcoParfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Caron Tabac Blond Trussardi Trussardi Uomo English Leather English Leather Black Odori Cuoio Giorgio Beverly Hills Red for Men Diesel Only The Brave by Bunka Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Avon Aromadisiac for Him DSH Perfumes Prince Truefitt & Hill Spanish Leather Mona di Orio Cuir Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud