Marki » D E » skórzane « Grupy

La scala EcoParfum dla kobiet

La scala EcoParfum dla kobiet

La scala marki EcoParfum to skórzane perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La scala został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karina Shishkina. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielony lotos, konwalia, irys, bazylia, orchidea, jaśmin, osmantus, ylang-ylang, skóra, piżmo, róża, drzewo sandałowe, tuberoza i cywet.

Zielony lotos Konwalia Irys Bazylia Orchidea Jaśmin Osmantus Ylang-ylang Skóra Piżmo Róża Drzewo sandałowe Tuberoza Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La scala by EcoParfum.

La scala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum EcoParfum La scala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu EcoParfum La scala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La scala marki EcoParfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La scala marki EcoParfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Pierre Cardin Enigme Etienne Aigner Aigner Black for Men Pierre Balmain Jolie Madame Etienne Aigner Suede Edition men Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Houbigant Duc de Vervins Boadicea the Victorious Complex DSH Perfumes Prince Mona di Orio Cuir Lord`s Jester Zephyr Strange Invisible Perfumes Black Rosette