Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Chocolate Saffron EcoParfum dla kobiet

Chocolate Saffron EcoParfum dla kobiet

kakaowy

Chocolate Saffron marki EcoParfum to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Chocolate Saffron został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karina Shishkina. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał, Śliwka, szafran, wanilia, benzoes, fasolka tonka, kakao, koniak, czarny pieprz, drzewo sandałowe i magnolia champaka.

Migdał Śliwka Szafran Wanilia Benzoes Fasolka tonka Kakao Koniak Czarny pieprz Drzewo sandałowe Magnolia champaka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolate Saffron by EcoParfum.

Chocolate Saffron Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum EcoParfum Chocolate Saffron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu EcoParfum Chocolate Saffron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolate Saffron marki EcoParfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolate Saffron marki EcoParfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Les Parfums de Rosine Rose Praline Reminiscence Si Do Tonatto Profumi Dama Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Sage Machado Onyx Laurence Dumont Creme Brulee Victoria`s Secret Luscious Kisses Carolina Herrera 212 VIP Carol`s Daughter Ecstasy Ulric de Varens Miss Varens Demeter Fragrance Chococat