Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mantra Eclectic Collections dla kobiet

Mantra Eclectic Collections dla kobiet

Mantra Eclectic Collections dla kobiet Zdjęcia

Mantra marki Eclectic Collections to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, liść fiołka, zielone jabłko, czerwona porzeczka, frezja, grusza, zwartnica, Śliwka, cyprysik japoński, piżmo, cedr virginia i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Mandarynka Liść fiołka Zielone jabłko Czerwona porzeczka Frezja Grusza Zwartnica Śliwka Cyprysik japoński Piżmo Cedr Virginia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mantra by Eclectic Collections.

Mantra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eclectic Collections Mantra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eclectic Collections Mantra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mantra marki Eclectic Collections. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mantra marki Eclectic Collections reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Melvita Rose - Raspberry Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Lucy B Wild Jasmine Avon Urban Flowers Roma Replay Replay Your Fragrance! for Her Naomi Campbell Eternal Beauty Franck Olivier Passion Ayala Moriel Altruism Police Police Caribbean