Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mantra Eclectic Collections dla kobiet

Mantra Eclectic Collections dla kobiet

Mantra Eclectic Collections dla kobiet Zdjęcia

Mantra marki Eclectic Collections to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, liść fiołka, zielone jabłko, czerwona porzeczka, frezja, grusza, zwartnica, Śliwka, cyprysik japoński, piżmo, cedr virginia i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Mandarynka Liść fiołka Zielone jabłko Czerwona porzeczka Frezja Grusza Zwartnica Śliwka Cyprysik japoński Piżmo Cedr Virginia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mantra by Eclectic Collections.

Mantra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eclectic Collections Mantra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eclectic Collections Mantra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mantra marki Eclectic Collections. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mantra marki Eclectic Collections reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Lanvin Rumeur 2 Rose Masaki Matsushima Masaki/Masaki Calypso St. Barth Lily Ines de la Fressange Ines de la Fressange Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Gres Cabotine Bleu Massimo Dutti En Esencia Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Lancome Tresor Sheer Fragrance Anna Sui Rock Me!