Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Factor Eclectic Collections dla mężczyzn

Factor Eclectic Collections dla mężczyzn

Factor Eclectic Collections dla mężczyzn Zdjęcia

Factor marki Eclectic Collections to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, cytrusy i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, rozmaryn, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i brazylijskie drzewo różane.

Cytryna Cytrusy Kwiat pomarańczy

Jaśmin Rozmaryn Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Factor by Eclectic Collections.

Factor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eclectic Collections Factor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eclectic Collections Factor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Factor marki Eclectic Collections. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Factor marki Eclectic Collections reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bond No 9 Eau de New York Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Shu Uemura Fleur de Source Oxbow Oxbow for Men Azzaro Azzaro Aqua Demeter Fragrance Mojito M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea DSH Perfumes Menthe Moderne Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Ortigia Sicilia Orange Blossom Intelligent Nutrients Innercalm Nobile 1942 Estroverso