Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miss Natasha Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Natasha Ebba Los Angeles dla kobiet

lekko korzenny

Miss Natasha marki Ebba Los Angeles to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Natasha został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Fisch. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra i lilia.

Ambra Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Natasha by Ebba Los Angeles.

Miss Natasha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Natasha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Natasha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Natasha marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Natasha marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs de Citronnier Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Chopard Wish Magical Nights Avon Far Away Alexandra de Markoff Alexandra Ayala Moriel The Purple Dress Boadicea the Victorious Elegant Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Mila Schön `70