Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miss Natasha Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Natasha Ebba Los Angeles dla kobiet

lekko korzenny

Miss Natasha marki Ebba Los Angeles to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Natasha został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Fisch. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra i lilia.

Ambra Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Natasha by Ebba Los Angeles.

Miss Natasha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Natasha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Natasha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Natasha marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Natasha marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Sheer Antonio Banderas Spirit for Woman Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Van Gils Her Aura by Night Christian Lacroix C`est La Vie Guerlain Eau de Shalimar 2009 Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Profumum Roma Volo AZ 686 Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women D.S. & Durga Shake Shake Senora Jacques Fath Expression