Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Miss Marisa Zest Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Marisa Zest Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Marisa Zest marki Ebba Los Angeles to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Miss Marisa Zest został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, kolendra, grejpfrut, mandarynka, bazylia, kwiat śliwy, liść czarnej porzeczki i mięta.

Neroli Kolendra Grejpfrut Mandarynka Bazylia Kwiat śliwy Liść czarnej porzeczki Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Marisa Zest by Ebba Los Angeles.

Miss Marisa Zest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Marisa Zest marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Marisa Zest marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Chrome Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Ayala Moriel Arsenal L`Erbolario Orangerie Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat The American Line Coast Guard - Rip Tide JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Acorelle Verveine Agrumes Thymes Eucalyptus Parfums Bleu Blue Stratos Can Carlos Albahaca