Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Marisa Tropical Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Marisa Tropical Ebba Los Angeles dla kobiet

tropikalny
kokosowy

Miss Marisa Tropical marki Ebba Los Angeles to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miss Marisa Tropical został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Fisch. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, brzoskwinia, kokos, mango, kwiat śliwy i mięta.

Imbir Brzoskwinia Kokos Mango Kwiat śliwy Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Marisa Tropical by Ebba Los Angeles.

Miss Marisa Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Marisa Tropical marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Marisa Tropical marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Eternal Beauty Liz Claiborne Curve Kicks Roxy Roxy Victoria`s Secret Isle of Pink Entre Filles Saison 1 Lulu Castagnette Luluforever Ormonde Jayne Osmanthus Loewe A Mi Aire Tsi-La Organic Saqui Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge Roberto Vizzari Vizzari Femme Romane Jet 365 Long Weekend