Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Miss Marisa Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Marisa Ebba Los Angeles dla kobiet

Miss Marisa marki Ebba Los Angeles to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Miss Marisa został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat śliwy, liść czarnej porzeczki, mięta i lilia wodna.

Kwiat śliwy Liść czarnej porzeczki Mięta Lilia wodna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Marisa by Ebba Los Angeles.

Miss Marisa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Marisa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Marisa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Marisa marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Marisa marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Kristen Michele Notes Fraiches Antonio Banderas Blue Seduction Ayala Moriel l'Écume des Jours Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver Missoni Missoni Acqua Romane Jet 365 Island Holiday Hollister Ryder Rasasi Chastity Women Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna The Body Shop Oceanus Perfume Oil