Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Miss Alex Ebba Los Angeles dla kobiet

wodny
ozonowy
wodny

Miss Alex marki Ebba Los Angeles to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Alex został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Fisch. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia.

Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Alex by Ebba Los Angeles.

Miss Alex Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles Miss Alex, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles Miss Alex, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Alex marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Alex marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Calvin Klein Eternity Nanette Lepore Love Bird Barbie Barbie Princess Jean Paul Gaultier Ma Dame Kai Kai Coach Peony Splash Pacifica Malibu Lemon Blossom Betty Barclay Pure Style Blue Q Dirty Girl Smell Bent Bollywood or Bust Jill Stuart Night Jewel